Rhian Brewster Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Rhian Brewster Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë Rhian Brewster ju tregon Fakte mbi Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, E dashura / Gruaja që do të jetë, Vlera Net, Stili i Jetës dhe Jeta Personale.

Me pak fjalë, është një përmbledhje gjithëpërfshirëse e Historisë së Jetës të Rhian Brewster, që nga ditët e tij të hershme deri kur u bë i famshëm. Vini re një përmbledhje të shkurtër të fotove të Biografisë së tij.

Po, ju ndoshta e njihni atë si një herë të vetme Liverpool çudibërës. Për më tepër, shumë adhurues të futbollit e pranojnë se ai është një golashënues i përbërë natyrisht. Pavarësisht nga këto mirënjohje, vetëm disa tifozë dinë për Bio të Rhian Brewster, gjë që është interesante. Pa vonesë, le të fillojmë.

LEXO
Mario Balotelli Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Rhian Brewster Historia e Fëmijërisë:

Për fillestarët e biografisë, pseudonimi i tij është "Doc Brew". Rhian Joel Brewster lindi në 1 ditën e Prillit 2000 nga nëna e tij, Hulya Hassan dhe babai, Ian Brewster në zonën periferike të Chadwell Heath në Dagenham, Angli.

Vitet e rritjes:

I riu Rhian Brewster u rrit së bashku me një motër Jaylece. Ai ishte vetëm dy vjeç kur filloi të luante futboll pasi pa babanë e tij duke luajtur futboll gjysmë-pro si një portier. Ai një herë i tha SportsJoe se:

“Babai im më tha se momentet e mia më të lumtura si bebe ishin sa herë që kisha top, ndërsa nëna ime kujton se marrja e futbollit nga unë ishte një makth sepse nuk do të lija të shkoja.
Unë kam parë për të parë babanë tim duke luajtur me miqtë e tij që kur kam mësuar të ecin. Duke parë prapa, besoj se sapo u ndërtova me një dashuri për lojën. ”

Këtu është Rhian Brewster i ri me Steven Gerrard pasi panë një ndeshje midis Liverpool dhe West Ham në Upton Park.

LEXO
Daniel Sturridge Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Historiku i familjes Rhian Brewster:

Kushdo që dëgjon përpara tregon tregime për historinë e tij të jetës ose lexon bion e tij do të pajtohej se ai kishte një fëmijëri të rehatshme. Në fakt, prindërit e Rhian Brewster ishin qytetarë të klasës së mesme, të cilët nuk kishin probleme me sigurimin e tij dhe motrës së tij përvojat më të mira të fëmijërisë.

LEXO
Historia e fëmijërisë së krishterë Benteke Plus Fakte të patreguara të biografisë

Origjina e Familjes Rhian Brewster:

Falë lindjes në Angli, gjeniu i futbollit mund të pretendojë me besim se është shtetas britanik. Sidoqoftë, rezultatet e hulumtimit që kemi kryer për të përcaktuar origjinën e tij familjare zbulojnë se ai gjithashtu mund të identifikohet si një Barbados, Turq ose Qipriot. Po, e keni menduar mirë; ai është biracial dhe e do atë!

LEXO
Divock Origi Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta të Biografisë

Historia e Futbollit Rhian Brewster:

Entuziasti i futbollit i atëhershëm ishte mezi 6 vjeç kur filloi të luante futboll konkurrues për Shield Academy YFC. Në kohën kur Brewster ishte 7 vjeç, aftësia dhe stili i tij gjetën favor në sytë e skautëve nga Chelsea, Arsenal, West Ham United dhe Charlton Athletic. Ai u bashkua me Chelsea dhe kështu filloi udhëtimin e tij në Futbollin e Karrierës.

LEXO
Virgil van Dijk Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Vitet e hershme në futbollin e karrierës:

Nuk mund të mohohet fakti që Chelsea ishte i rëndësishëm për zhvillimin e sulmuesit, edhe pse ai kaloi vetëm 7 vjet me klubin. Ishte me blutë që Brewster zhvilloi lojën e tij nën trajnerin Michael Beale para se të nisej për Liverpool. Këtu është një foto e rrallë e Doc Brew duke festuar golin e parë që shënoi për Liverpool. Ashtu si Todd Cantwell, ai ishte emocionues në rininë e tij.

LEXO
Histori të Fëmijërisë Takumi Minamino Plus Faktet e Biografisë së Untold

Biografia e Rhian Brewster - Historia e rrugës drejt famës:

Vendimi i 14-vjeçarit të atëhershëm për të lënë Chelsea për rivalin Liverpool erdhi pasi ai e kuptoi se emrat e mëdhenj që ai dinte në akademi ende nuk kishin hyrë në ekipin e parë të Chelsea ose për të siguruar ngritjen në detyrë. Ai i tha SportsJoe se:

“Kam kaluar shumë kohë duke u përpjekur shumë për të kuptuar pse disa të rinj të pabesueshëm në akademi vuanin nga ngecja. Më vonë më erdhi në mendje se nuk kishte mundësi në dispozicion, madje edhe për djemtë që mendonim se do të lëviznin 100 përqind lart ".

Biografia e Rhian Brewster - Historia e ngritjes në famë:

Ndërsa ishte në Liverpool, Brewster u ngrit në radhët dhe bëri debutimin e tij në ekipin e parë në 2016 gjatë të cilit ai shënoi një hat-trick kundër Accrington Stanley. Ai paraqiti në lojërat anësore të të rinjve dhe u emërua në stol për ndeshjet e mëdha të ekipit të parë, duke përfshirë edhe finalen e UEFA Champions League 2019 kundër Tottenham Hotspur.

LEXO
Michael Owen Childhood Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Interesante, Brewster mblodhi medaljen e një fituesi pasi Liverpool fitoi 2–0 përkundër faktit se ai kurrë nuk ishte paraqitur në një kampionat ose lojë turneu me ekipin e parë të klubit. A e përmendëm që ai e merrte medaljen kudo që shkonte?

Shpejt përpara kohës së shkrimit të këtij artikulli mbi Rhian Brewster Biografia Fakte, sulmuesi po luan tregtinë e tij për Sheffield United. Ardhja e tij në klub pason një periudhë mbresëlënëse huazimi me Swansea City dhe një kthim super mbresëlënës në Liverpool. Në cilën mënyrë gjërat anojnë për të në klubin e tij të ri, pjesa tjetër, siç thonë ata, do të jetë gjithmonë histori.

LEXO
Rafa Benitez Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta të Biografisë

Kush është takimi me Rhian Brewster?

Dashuria e paepur e Doc Brew për futbollin i bën shumë veta të pyesin nëse ai ka më shumë dashuri për të kursyer për një grua. Kjo na sjell në pyetje të pafundme në lidhje me shoqen Rhian Brewster. A e ka vërtet një të tillë, apo po ia kërkon kohën?

LEXO
Ki-Jana Hoever Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Në burgjet e shpëtimit, ne jemi të vetëdijshëm se sulmuesi është beqar dhe nuk ka djem ose vajza jashtë martese. Mënyra sesi e kuptojmë, përmbajtja në lidhje me të dashurën e Rhian Brewster përfundimisht do të përmbytë hapësirën kibernetike sa herë që ai zgjedh të dalë me ndonjë zonjë.

LEXO
Daniel Sturridge Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Jeta familjare Rhian Brewster:

Cilët janë njerëzit më të dashur nga Doc Brew dhe çfarë bënë ata që të kishin një vend të veçantë në zemrën e tij? Ne ju sjellim fakte në lidhje me prindërit, vëllezërit dhe motrat dhe të afërmit e Rhian Brewster.

Rreth babait të Rhian Brewster:

Ian është një baba për gjeniun e futbollit. Kombëtari Barbadian luajti futboll gjysmë-pro si një portier gjatë jetës së hershme të Brewster dhe më vonë u bë një menaxher futbolli. Brewster e vlerëson Ian për mbështetjen vetëmohuese që tregoi me çdo vendim që merrte sulmuesi.

LEXO
Divock Origi Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta të Biografisë

Gjithashtu, sulmuesi kujton se babai i tij ishte gjithmonë në dispozicion për ta këshilluar dhe shtyrë atë të përmirësohej. Këtu është Rhian Brewster me babanë e tij të madh, Ian që i dëshiron djalit të tij, si Kalvin Philips, do të merrte një telefonatë në Angli nga një klub jo-i madh-gjashtë EPL.

LEXO
Historia e fëmijërisë së krishterë Benteke Plus Fakte të patreguara të biografisë

Rreth nënës Rhian Brewster:

Hulya është nëna e sulmuesit. Nëna Qipriote Turke ka qenë në parukeri që kur Brewster e mban mend. Nëna e dy fëmijëve e do jashtëzakonisht shumë djalin e saj dhe gjithashtu luajti role sakrifikuese në zhvillimin e tij. Brewster e vlerëson atë për mësimin e tij se ndërsa ai punon shumë, ai duhet të mësojë të vlerësojë gjërat për të cilat nuk kupton se ia vlen të festohen.

LEXO
Virgil van Dijk Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Rreth vëllezërve dhe motrave Rhian Brewster:

Ndoshta nuk mund të humbasim të flasim për motrën e vetme të sulmuesit, Jaylece. Ajo është vëllai i tij i vetëm dhe padyshim adhuruesi i tij më i madh. Ajo ishte madje e pranishme kur Brewster ndihmoi Anglinë të fitonte ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Botës U17 kundër Spanjës, një turne në të cilin sulmuesi doli si golashënuesi më i lartë.

LEXO
Histori të Fëmijërisë Takumi Minamino Plus Faktet e Biografisë së Untold

Rreth të afërmve të Rhian Brewster:

Larg familjes së ngushtë të sulmuesit, nuk ka të dhëna për prejardhjen e tij, veçanërisht pasi lidhet me gjyshërit e tij nga nëna dhe babai. Në mënyrë të ngjashme, ai ka xhaxhallarë, halla, kushërinj, nipa dhe mbesa që ende nuk janë identifikuar.

LEXO
Rafa Benitez Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta të Biografisë

Jeta personale:

Kush është Rhian Brewster?.... E para dhe më e rëndësishmja, ka disa fjalë që përshkruajnë më së miri se kush është sulmuesi jashtë futbollit. Si fillim, Brewster është një individ i qetë, i cili pëlqen të qeshë mirë dhe mund të jetë fëminor. Ai është gjithashtu modest, por pohues. Për më tepër, ai jo vetëm që është elokuent dhe autentik, por edhe magnetik dhe larg nga delet.

LEXO
Mario Balotelli Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Kushdo që e dëgjon të flasë do ta ketë të vështirë të përpiqet të kuptojë nëse sulmuesi është një 20-vjeçar apo një 70-vjeçar i mbushur me mençuri. Kurdoherë që Brewster nuk është në fushë, mund ta kapni duke u argëtuar me video lojëra, duke udhëtuar dhe duke kaluar kohë cilësore me familjen dhe miqtë. Djali ynë duhet të jetë gjithashtu i madh në turizëm.

LEXO
Michael Owen Childhood Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Stili i jetës Rhian Brewster:

Lidhur me mënyrën se si Sulmuesi i bën dhe si i shpenzon paratë e tij, vlera e tij neto në vitin 2020 vlerësohet në 1 milion dollarë. Ne mund të vëmë bast se pagat dhe pagat përbëjnë pjesën më të madhe të pasurisë së tij ndërsa sponsorizimi i tij nga Adidas e bën atë të sigurt për një të ardhme të siguruar financiare.

LEXO
Fernando Torres Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Edhe pse detajet e marrëveshjeve të kontratës së Brewster me Sheffield duhet të bëhen publike, të ardhurat e tij në klub pritet të jenë një përmirësim prej 177,000 paund në vit që ai merrte për të fituar në Liverpool. Kështu, do të jetë vetëm çështje kohe para se i riu të fillojë të ndriçojë makina ekzotike dhe shtëpi të shtrenjta që të përputhen me statusin e tij si një yll i vlerësuar i Premier League.

LEXO
Ki-Jana Hoever Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Fakte rreth Rhian Brewster:

Për të përfunduar këtë shkrim tërheqës, këtu janë fakte të pathëna ose pak të njohura në lidhje me sulmuesin.

Fakti # 1 - Ndarja e pagës dhe fitimet për sekonda:

BANESORE / FITIMIFitimet në paund (ND)
Në vit£ 833,280
Per Muajit£ 69,440
Në javë£ 16,000
Në ditë£ 2,286
Në orë£ 95
Në javë£ 1.6
Për sekonda£ 0.02
LEXO
Divock Origi Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta të Biografisë

Kjo është ajo Rhian Brewster ka fituar që kur keni filluar të shikoni Bio-n e tij.

£ 0

Fakti # 2 - Profili Rhian Brewster FIFA:

Sulmuesi ka një vlerësim të ulët të turpshëm prej 70. Ai duhet të ketë arritur të ankohet për numrat të cilët nuk pasqyrojnë realitetin. Siç e parashikojmë Ollie Watkins, ne jemi gjithashtu optimistë se Brewster do të marrë një rritje të shpejtë në statistikat e tij të FIFA-s.

LEXO
Daniel Sturridge Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Fakti # 3 - Feja e Rhian Brewster:

Brewster na godet si i krishterë, edhe pse nuk ka bërë asnjë deklaratë apo gjest për ta sugjeruar atë. A keni një mendim të ndryshëm? Jeni të mirëpritur të na tregoni në seksionin e komenteve.

Fakti # 4 - Aleanca Ndërkombëtare:

A e dini se Brewster ka të drejtë të shfaqet për 4 vende? Po, sulmuesi ka bërë disa paraqitje ndërkombëtare për ekipin e të rinjve të Anglisë. Sidoqoftë, ai ende nuk ka për të premtuar besnikërinë e tij. Kështu, ai mund të paraqitet për Turqinë, Qipron ose Barbados nëse dëshiron.

LEXO
Mario Balotelli Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Fakti # 5 - Tatuazhet e Rhian Brewster:

I riu ka diçka për tatuazhe. Një vështrim nga afër i krahut të tij të majtë zbulon se ai ka tatuazhe. Arti i trupit ka formulime që lexojnë "urrejtja juaj më bën të pandalshme". Këto fjalë tregojnë se sulmuesi zgjedh të mos lejohet nga abuzimi racor të cilin shpesh vuan. Shikoni tatuazhet e Rhian Brewster.

LEXO
Histori të Fëmijërisë Takumi Minamino Plus Faktet e Biografisë së Untold

Përmbledhje e biografisë Rhian Brewster:

Emri i plotë Rhian Joel Brewster
Emër nickDoc Brew
Data e lindjesDita e 1 prill 2000
Vendi i lindjesChadwell Heath në Angli.
Pozicioni i luajtjesGrevist
PrindëritHulya (nëna) dhe babait të tij, Ian (babait)
vëllezërit e motratJaylece (motra)
GirlfriendN / A
FëmijëN / A
ZodiakDash
HobbiesArgëtimi me lojëra video, udhëtime dhe kalimi i një kohe cilësore me familjen dhe miqtë.
Te ardhura neto$ 1 milion
Rrogë 177 paund në vit
lartësi5 këmbë, 11 inç
LEXO
Michael Owen Childhood Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Përfundim:

Faleminderit që lexuat këtë shkrim gjithëpërfshirës në biografinë e Rhian Brewster. Shpresojmë se të ka bindur që vendimet e marra sot përcaktojnë rrjedhën e ngjarjeve të ardhshme. Brewster bëri vendimin e mençur për t'u bashkuar me Liverpoolin kur kuptoi se një përparim me Chelsea ishte jopraktik.

LEXO
Virgil van Dijk Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Për më tepër, vendimi i tij për të lënë Liverpool aty ku ai nuk ka asnjë shans kundër të konkurrojë Mo Salah, jele Firmino ishte menduar mirë. Ne duhet t'i vlerësojmë prindërit e Rhian Brewster për mbështetjen e tij në çdo vendim që ai mori dhe duke e çuar drejt suksesit.

Në burgjet e shpëtimit, ne e bëjmë Saktësinë dhe drejtësinë fjalën tonë në shpërndarjen e historive dhe biografisë së fëmijërisë. Shihni ndonjë gjë që nuk duket si duhet? Na tregoni në seksionin e komenteve.

Regjistrohu
Njoftoni
0 Comments
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet