Nat Phillips Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Nat Phillips Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë e Nat Phillips ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, E dashura / Gruaja që duhet të jetë, Stili i Jetës, Jeta Personale dhe Vlera Neto.

Me pak fjalë, ne portretizojmë historinë e jetës së futbollistit profesionist që vjen nga Anglia Veri-Perëndimore. Ne e fillojmë këtë histori nga ditët e tij të hershme, deri kur ai fitoi famë me lojën me Liverpool.

Për të nxitur shijen tuaj të autobiografisë mbi natyrën tërheqëse të Nat Phillips Bio, vini re djalëria e tij deri në galerinë e të rriturve. Pa pikëpyetje, ajo tregon historinë e tij të mahnitshme të futbollit.

Biografia e Nathaniel Phillips. Vini re Historinë e Jetës së Hershme dhe Suksesit të tij.
Biografia e Nathaniel Phillips. Vini re Historinë e Jetës së Hershme dhe Suksesit të tij.

Të gjithë e dimë se ai është një futbollist i mirë që luan si qendërmbrojtës për klubin Premier League Liverpool. Sidoqoftë, jo shumë e dinë Historinë e tij të Jetës. Ne e kemi përgatitur atë, dhe pa zhurmë të mëtejshme, le të fillojmë.

Nat Phillips Historia e Fëmijërisë:

Për fillestarët e Biografisë, emri i tij i vërtetë është Nathaniel dhe Nat është vetëm një pseudonim. Nathaniel Harry Phillips lindi në ditën e 21-të Marsit 1997 nga nëna e tij, Anna Phillips dhe babai i tij, James Neil Phillips në Bolton, Angli.

Futbollisti anglez erdhi në botë si djali i dytë, nga katër fëmijët (Thea, Billy, Nat dhe Saskia) të lindur nga bashkimi midis prindërve të tij që janë fotografuar këtu.

"Takohu

Vitet e rritjes:

Nat u rrit duke mbështetur Bolton Wanderers, e cila është vendi ku ai formohet. Ai kënaqej të luante futboll me babanë e tij në kopshtin e familjes së tij dhe përvoja e tij e parë e shikimit të ndeshjes ishte në stadiumin Rebook (mosha 5 vjeç). Si fëmijë, Nat idoloi tre persona, babanë e tij, Jay Jay Okocha Ronaldinho. Këtu është një pjesë e provave video.

Mbrojtësi i Anglisë kaloi vitet e tij të para së bashku me një motër të madhe Thea Phillips, një vëlla më të madh, Billy Phillips dhe një motër të re Saskia Rose. Nat gëzonte një marrëdhënie të shkëlqyer vëllazërie në fëmijëri me farefisin e tij të ngushtë. 

Në atë kohë, nuk kishte asnjë shok më të mirë sesa të kishe një vëlla si Billy. Më shumë, jo miq më të mirë sesa të kesh motrat e tij të bukura - Thea dhe Saskia Rose në krah të tij.

"Kjo

Historia e familjes Nat Phillips:

Qendërmbrojtësi vjen nga një familje sportive e cila ka një histori të pasur me futbollin. A e dini?… Nat është djali i ish-futbollistit dhe mbrojtësit të Bolton, Jimmy Phillips.

Vendësi në Bolton vjen nga një familje e operuar nga para futbolli - nga një baba i pasur. Ai gjithashtu rrjedh nga një familje që ka një nga nënat më të mira të shtëpisë. E thënë thjesht, nuk ka histori leckash për pasuritë në emrin e tij. Prandaj, futbollisti vjen nga një prejardhje familjare mbi klasën e mesme.

""

Kemi këtu, një foto të babait të Nathaniel Phillips - James Neil Phillips - në ditët e tij të mira. Nat është fotografuar më lart në duart e dashura të babait të tij. Ne e shohim motrën e tij më të madhe Thea Phillips gjithashtu përpara Daddy ndërsa Billy Phillips është përveç tyre, gjithashtu si një nuskë. Këtu është një video që flet për privilegjet që gëzonte Nathaniel kur kishte një baba të futbollit Bolton.

Origjina Familjare Nat Phillips:

Mbrojtësi vjen nga Bolton, një qytet i madh në Manchester të Madh, Anglia Veri-Perëndimore. Qyteti është historikisht dhe tradicionalisht një pjesë e Lancashire dhe është vetëm 31 minuta me makinë larg nga qyteti i Manchester. Bolton është shtëpia e prodhimit të tekstilit në Angli.

Kjo hartë shpjegon Origjinën e Nat Phillips.
Kjo hartë shpjegon Origjinën e Nat Phillips.

Nathaniel Phillips i përket etnisë bardhë-britanike që përbën 79% të njerëzve të Demografisë së Manchesterit të Madh.

Edukimi Nat Phillips:

Pikërisht më 6 korrik 2013, Nat e kishte qëlluar këtë shkollë të mesme me Saskia Rose, motrën e tij të vogël. Ai u tha fansave se ishin fotot e tij para premtimeve. Si pasojë, ai kaloi sistemin arsimor fillor dhe të mesëm - ndoshta në Bolton.

Fotografi Nat Phillips Para-Prom së bashku me motrën e tij të vogël, Saskia Rose Phillips. Kjo tregon se ai shkoi në shkollë.
Fotografi Nat Phillips Para-Prom së bashku me motrën e tij të vogël, Saskia Rose Phillips. Kjo tregon se ai shkoi në shkollë.

Historia e Futbollit Nat Phillips:

Ai planifikoi të ndiqte hapat e Atit të tij që nga ditët e fëmijërisë. Ishte e vështirë për babanë e tij, Jimmy Phillips të merrej me pensionimin nga futbolli në vitin 2000. Kur vuri çizmet, babai i Nat bëri të pamundurën për të parë një nga fëmijët e tij të vazhdonte të jetonte ëndrrën e familjes.

Atë vit 2000, dhe në përgatitje të karrierës së Nat, Jimmy Phillips u bashkua me stafin stërvitor të të rinjve Bolton Wanderers edhe kur ishte akoma një lojtar për ekipin. Falë udhëzuesit të tij, Nat u dashurua me lojën në një moshë të butë. Me babanë e tij si trajner i të rinjve, ishte e lehtë për të që të kalonte provat me Bolton Wanderers Academy.

Nat Phillips Jeta e hershme me Bolton.
Nat Phillips Jeta e hershme me Bolton.

Pak Nat filloi si një qendërmbrojtës kuti në kuti dhe ishte ndër më të vegjlit në ekipin e tij. Për shkak të shtatit të tij të vogël ai u lejua të luante në pozicione të ndryshme. Ai u bë vetëm një mbrojtës qendror pasi u rrit më i gjatë - më vonë gjatë viteve. Këtu është një video në lidhje me pozicionet e tij të lojës gjatë viteve të tij të hershme në Bolton.

I riu ka qenë fitues që nga fëmijëria. Ti trofeu i tij i parë u fitua me një ekip tjetër për të cilin ai luajti. Një që ishte stërvitur nga dikush tjetër - jo babai i tij. Lifebogger ka një histori ekskluzive me video në lidhje me trofeun e parë të futbollit të Nat - të cilin ai e fitoi si fëmijë.

Nën tutelën e babait të tij, Nat përparoi me shpejtësi nëpër radhët e akademisë së klubit. Jimmy Phillips mbeti si trajner i akademisë Bolton gjatë gjithë kohës së djalit të tij me sektorin e të rinjve Bolton. Përkëdhelja e dëshirave, ai e shtyu të birin me forcë. Kjo e pa atë duke diplomuar me sukses nga futbolli i të rinjve në vitin 2016.

Nën kujdesin e babait të tij, Djali ynë u bë një super yll.
Nën kujdesin e babait të tij, Djali ynë u bë një super yll.

Jeta e hershme me futboll të moshuar - Shtetet e Bashkuara humbin:

Para këtij diplomimi të të rinjve, Phillips mësoi lajmet fatkeq. Se së bashku me kolegët e tij të diplomuar në akademinë e Boltonit nuk do të ofrohej një kontratë profesionale. Arsyet ishin sepse klubi, në atë kohë, ishte i gjymtuar financiarisht.

Pasi ishin nën krahun e babait të tij gjatë gjithë jetës së tij rinore, prindërit e Nathaniel Phillips ndien nevojën që djali i tyre të shkonte përballë fatit të tij larg shtëpisë. Në të vërtetë është larg Anglisë - Shteteve të Bashkuara.

Nat u ofrua një bursë për të luajtur në Shtetet e Bashkuara, pikërisht në ekipin e futbollit për burra të Universitetit të Karolinës së Veriut. E vërteta është, ai ka rezervuar me sukses një fluturim dhe duhej të udhëtonte për në SHBA, duke mos e ditur se nuk do të ndodhte. 

Pas dështimit të Bolton Wanderers për t'u dhënë një kontratë futbollistëve të rinj, disa skautë ndërhynë duke vjedhur shumicën e lojtarëve të tyre. Gjatë kohës që Nathaniel po planifikonte të udhëtonte për në SHBA, një skaut i caktuar me emrin Andy O'Brien tashmë e kishte marrë emrin e tij në Liverpool.

Skaut i Liverpool në veri të Anglisë kishte një rishikim të mundshëm nga klubi i tij i cili shpejt i shkroi një letër familjes së Nathaniel Phillips duke insistuar që djali i tyre të vinte për atë që u quajt "një gjyq i rregulluar me ngut" dhe mundësisht, një kontratë për të moshuarit. Si ta kishte fat, Nat i kaloi provat POR udhëtimi i tij në SH.B.A. ishte ende aktiv.

Vitet e hershme të Liverpool:

A e dini?… Ditën që Nathaniel Phillips vendosi letrën, kontratën e tij të parë për Liverpool me Liverpool, ai supozohej se do të udhëtonte drejt Charlotte (SHBA). Atë ditë, ai nuk e pranoi organizmin e Universitetit të Karolinës së Veriut të Futbollit i cili priti që ai të nënshkruante një bursë katër vjeçare futbolli. Duke folur me Liverpool ECHO, Nat njëherë tha;

“Kam nënshkruar për Liverpool ditën kur duhej të fluturoja. Isha vërtet i hutuar, pasi të dy palët nuk donin që unë të mos pranoja.

Ishte një ditë e çmendur por nuk mund ta imagjinoja një mënyrë më të mirë për të përjetuar LIVERPOOL. I ZGJEDHA DHE TG TJETRIN E INJOROI. ”

Biografia e Nat Phillips - Historia e rrugës drejt famës:

Vjen nga Bolton për të bërë emrin e tij në një nga klubet më konkurruese në Angli nuk do të jetë aq e lehtë. Duke gjykuar nga edukata e tij, vendasit në Bolton u pajisën - gati për të përballuar betejën e vendosjes në nivelin U23 të Liverpoolit. Althougt zgjati pak, Phillip gjeti bazat e tij dhe u përshtat me mjedisin e tij të ri dhe një standard më të lartë të futbollit.

Tre sezone të lojrave të ekipit rezervë panë Phillips të sfidonte të gjitha shanset e paraqitura në rrugën e tij. Ai plotësoi pritjen më të madhe të një qendre moderne të mbrojtjes ditore. Aftësi të forta fizike, agresive dhe drejtuese. Një Nat i vendosur u ngrit për t'u bërë kapiten i ekipit të tij dhe ishte gati për futbollin e ekipit të parë.

""

Skuadra e parë e vështirë dhe opsionet e aktivizimit:

Në verën e vitit 2018, Phillips u ftua nga Jurgen Klopp të stërvitej me skuadrën e ekipit të parë të Liverpool. Falë trimërisë së tij në stërvitje, ai u bë anëtar i ekipit rezervë të klubit, i cili më vonë mori anëtarë të rinj si Curtis Jones.

Sidoqoftë për shkak të konkurrencës së madhe, u bë e vështirë për Nat që të kalonte më shumë se mbrojtësit e mëdhenj të qendrës - Joel Matip dhe të Kroacisë Dejan Lovren. Nat Phillips ti festove fitoren në Finalen e Ligës së Kampionëve 2019 UEFA POR nuk ishte pjesë e ekipit që e fitoi atë.

"I varfër

Historia e VfB Stuttgart:

Në 2019, Nat - në një përpjekje për të marrë futboll të rregullt - mori një lëvizje huazimi në nivelin e dytë të Gjermanisë. Ai pati një sezon të suksesshëm me VfB Stuttgart - me shumë ekspozim ndaj futbollit të ekipit të tyre të parë.

Nxitja dhe vendosmëria e Nat Phillips - e cila e ndihmoi ekipin e tij të mbante kaq shumë fletë të pastra - u bënë pasuritë e tij më të vlefshme.

Mbrojtësi i Anglisë në rritje u bë një kafshë me VfB Stuttgart.
Mbrojtësi i Anglisë në rritje u bë një kafshë me VfB Stuttgart.

Vendasi Bolton mësoi shumë nga lojtarët me përvojë të Stuttgart - si Holger Badstuber dhe Mario Gomez. Videoja më poshtë tregon se sa i përulur është Nat-ndërsa foli për bisedën që bëri me Mario Gomez.

u bë i durueshëm ndërsa priste mundësinë e tij për një tërheqje të përsosur të Liverpoolit. Më 27 dhjetor 2019, Reds e tërhoqën atë në huazim vetëm për klubin për ta kthyer atë 12 ditë më vonë. Kjo nuk e pengoi atë pasi ai besoi se një moment tjetër për të provuar veten do të vinte përsëri.

Nat Phillips Bio - Histori Suksesi:

Duke iu afruar mesit të sezonit 2020/2021, Jurgen Klopp filloi të qëndronte ndaj asaj që ishte më shumë sesa një makth. Një krizë e dëmtimit në mbrojtje tronditi Liverpoolin e tij me emrat e ekipit të parë - si Virgil van Dijk Joe Gomez të gjithë jashtë.

Me dëmtimet e kolegëve të tij, Nat Phillip u bë drita e shpresës së Liverpool në mbrojtje.
Me dëmtime të kolegëve të tij, Nat Phillip u bë drita e shpresës së Liverpool në mbrojtje.

Jurgen Klopp ishte në kërkim të gjithçkaje që mund të ofronte një dritë shprese për mbrojtjen e tij. Duke parë më thellë burimet e tij, doli emri më pak i njohur - Phillips. Mprehtësisht, ai ndërmori një tërheqje të dytë kredie të VfB Stuttgart. Trajneri gjerman vendosi të gjitha shpresat tek i riu krahas Rys Williams dhe mesfushori i konvertuar -fabinho

Më 31 tetor 2020, Phillips bëri debutimin e tij në Premier League, duke ndihmuar ekipin e tij të arrijë një fitore 2–1 ndaj West Ham United. 6 inç ft 3 inç përveç nënshkrimit të ri - Ozan Kabak -rivendos rrjedhshmërinë e markës tregtare në linjën e prapme duke sjellë kështu një fund të periudhave të tyre mbrojtëse të djerrinave.

Nat zotëron atributet e një qendërmbrojtësi të plotë.
Nat zotëron atributet e një qendërmbrojtësi të plotë.

Nat u tregoi tifozëve të Liverpoolit se sa monstruoz është në ajër. Me një seri trajtimesh masterclass dhe vetëdijës mbrojtëse, ai u bëri të gjithëve që kurrë nuk mund të zhytej në rolin e tij të ri.

Gjëja tjetër e madhe e Liverpool:

Ndërsa shkruaj biografinë e Nathaniel Phillips, bota tani e sheh atë si një sfidues të duhur për një përzgjedhje të ekipit të parë të mbrojtjes së Liverpool. Edhe Jurgen Klopp është i kënaqur se si ishte në gjendje lojtari i tij i besueshëm i këmbës notuar pasi u hodh në Premier League thellë.

Shikoni kush sapo u bë shoku më i mirë i Jurgen Klopp. Të dy duken mirë së bashku, apo jo?
Shikoni kush sapo u bë shoku më i mirë i Jurgen Klopp. Të dy duken mirë së bashku, apo jo?

I madh si mjeshtri i tij, i shkëlqyer, i zgjuar, inteligjent dhe gjithçka,… Nat përfaqëson një nga historitë e suksesit të epokës së Liverpool Post-COVID. Nuk është çudi që Klopp e thirri atë “Një mounster në ajër“ Këtu janë provat video.

Me pretenduesit e gatshëm që kërkojnë të gatshëm të lypin dhe të marrin para për nënshkrimin e tij, do të ishte një gëzim i madh për familjen e Nat, nëse ai thirret në Angli. Epo, vetëm koha do ta tregojë. Pjesa tjetër siç themi në këtë Bio, është histori.

Nat Phillips Dashuria e Jetës:

Çdo futbollist që ka paguar me sukses detyrimet e tij në Anfield meriton një WAG joshës. Për Nat, ekziston një e dashur që nga ajo që duket, i ka vjedhur zemrën. Pamja e fytyrës dhe personaliteti i saj (thjesht e përsosur për Nat!) Duhet të jenë ndër arsyet, pse ai beson se ajo zhvlerësohet për të qenë gruaja e tij.

Ja, e dashura e Nat Phillips. Ajo ka një bukuri natyrore dhe një WAG të përsosur për t'i shkrirë zemrën.
Ja, e dashura e Nat Phillips. Ajo ka një bukuri natyrore dhe një WAG të përsosur për t'i shkrirë zemrën.

Mbrojtësi i ardhshëm i Anglisë gëzon të ndajë foto cëcëritëse të jetës së tij të dashurisë përmes Instagram. Ne kemi një foto ku Nat Phillips duket të jetë plotësisht i qetë duke shijuar pushimet me të dashurën e tij. Duket se të dy shijojnë udhëtime të ndonjë gjëje interesante në disa nga Monumentet më të mëdha Arkitektonike të Botës.

Asnjëherë një moment i shurdhër me Nat. Ai e çon të dashurën e tij në disa nga monumentet më të bukura në tokë.
Asnjëherë një moment i shurdhër me Nat. Ai e çon të dashurën e tij në disa nga monumentet më të bukura në tokë.

Nat Phillips Jeta personale:

Këtu, ne do t'ju ndihmojmë të përgjigjeni në pyetjen- Kush është Nat Phillips jashtë futbollit? Njohja me personalitetin e qendërmbrojtjes do t'ju ndihmojë të merrni një pamje të plotë të tij.

Nat Phillips Jeta Personale-E SHPEJTUAR !!
Nat Phillips Jeta Personale-E SHPEJTUAR !!

Gjëja e parë, futbollisti anglez është dikush që kupton gjërat e vogla të jetës. Nat ka fuqinë për të shndërruar mendimet e tyre në veprime konkrete dhe ai gjithmonë tregon vullnetin për të shkuar një njeri shtesë në inorder për të arritur qëllimet e tij.

Nat Phillips Lifestye:

Mënyra e jetës së futbollistëve nuk përcaktohet duke shfaqur makina ekzotike, shtëpi (pallat) dhe Swagger. Lifebogger paraqet këtë video ekskluzive që zbulon një histori të trishtuar pas veturës së parë të Nat Phillip.

Ai së bashku me të dashurën e tij, Nat përdor paratë e tij të futbollit për të qenë në kontakt të vazhdueshëm me botën, duke përjetuar natyrën sa më shumë që të jetë e mundur. E thënë thjesht, ne jemi të vetëdijshëm se ai i shpenzon pagat e tij për të bërë udhëtime pushimesh.

Mbrojtësi i shpenzon paratë e tij duke bërë gjënë e duhur - PUSHIMET !!
Mbrojtësi shpenzon paratë e tij duke bërë gjënë e duhur - PUSHIMET !!

Nat Phillips Jeta Familjare:

Mbrojtësi 6 këmbësh vjen nga një familje ku ka ndërveprime rutinë mes njëri-tjetrit. Siç vërehet në foton më poshtë, ekziston një jetë e mirë familjare. Secili anëtar i pjellës së tij gëzon shoqërinë e njëri-tjetrit dhe kalon shumë kohë duke bërë gjëra së bashku.

Nga buron një Familje e bashkuar Nat Phillips.
Nga buron një Familje e bashkuar Nat Phillips.

Në këtë pjesë, ne do t'ju tregojmë më shumë rreth prindërve të Nat Phillips dhe pjesës tjetër të anëtarëve të familjes së tij; vëlla dhe motra.

Rreth babait të Nat Phillips:

James Neil Phillips lindi ditën e 8-të shkurtit 1966, në vendlindjen e tij në Bolton. Babai i Nat Phillips ishte një ish-futbollist që luante për Bolton, Rangers dhe Middlesbrough. Në vitin 2001, ai doli në pension me Bolton pas një totali prej 572 ndeshjesh në karrierë dhe 19 golave. Më poshtë është një galeri e Nat Phillips Dad gjatë kohës së tij të lojës.

Ja Nat Phillips babai gjatë ditëve të tij të mira të vjetra.
Ja Nat Phillips babai gjatë ditëve të tij të mira të vjetra.

Pas pensionit, babai i Nathaniel Phillips u punësua si menaxher i Rezervave të Bolton Wanderers. Ai më vonë u ngrit në drejtorin e akademisë së klubit ku kaloi disa vjet si trajner i ekipit të të rinjve. Midis fëmijëve të tij, ai e pastroi Natin duke ndjekur hapat e tij.

Gradualisht ai po shndërronte Natën e vogël në një futbollist. Si babai ashtu edhe djali qëndrojnë afër.
Gradualisht ai po shndërronte Natën e vogël në një futbollist. Si babai ashtu edhe djali qëndrojnë afër.

Rreth Nat Phillips Nëna:

Ne shohim Anna Phillips këtu duke shijuar një kohë të çmuar me djalin e saj futbollist në plazhin prestigjioz Nikki të Ibiza. Ajo është mamaja e Nathaniel Phillips, një grua që konsiderohet si një nga shtëpiake më të mira në qytetin Bolton të Anglisë.

Nate Phillips së bashku me mamanë e tij - Anna - në Nikki Beach të Ibiza.
Nate Phillips së bashku me mamanë e tij - Anna - në Nikki Beach të Ibiza.

Vëllezërit dhe motrat Nat Phillips:

Futbollisti i Liverpoolit ka një vëlla (Billy) dhe dy motra me emrin Thea dhe Saskia Rose Phillips. Ata të gjithë u rritën në Bolton dhe kanë qëndruar afër një tjetri që nga vitet e tyre të fëmijërisë.

Rreth Billy Phillips:

Sipas profilit të tij në Instagram, vëllai i madh i Nat Phillips punon për E. & J. Veraria Gallo. Kjo kompani mban rekordin si eksportuesi më i madh i verërave të Kalifornisë dhe kantina më e madhe në pronësi të familjes në Shtetet e Bashkuara.

Këtu është profili i Billy Phillips në IG. Kjo tregon se ai punon për Winery E&J Galo.
Këtu është profili i Billy Phillips në IG. Kjo tregon se ai punon për Winery E&J Galo.

Billy ndryshe nga Nat kurrë nuk ndoqi rrugën e të bërit futbollist. Ti së bashku me babanë e tij (Jimmy) luan një rol në menaxhimin e karrierës së vëllait të tij të vogël. Billy shihet këtu së bashku me Nat duke marrë pjesë në një lansim të librit. 

Nat Phillips së bashku me vëllain e tij Billy në një lansim të librit.
Nat Phillips së bashku me vëllain e tij Billy në një lansim të librit.

Rreth Motrave Nat Phillips:

Ju i shihni këto dy vajza,… ato janë rritur të gjitha. Ajo në të majtë është Saskia Phillips. Ajo është motra më e vogël e Nathaniel Phillips dhe e lindura e fundit e familjes. Thea Phillips është vendosur në anën e djathtë. Ajo është motra e madhe dhe fëmija i dytë i familjes.

Thea dhe Saskia janë të gjithë Grown Ups. Shikoni sa të bukura janë bërë motrat Nat Phillips.
Thea dhe Saskia janë të gjithë Grown Ups. Shikoni sa të bukura janë bërë motrat Nat Phillips.

Futbollisti mbetet shumë i afërt me motrat e tij pasi i merr shpesh ato, së bashku me familjarët për të shijuar pushime.

Fakte të Nat Phillips:

Në këtë pjesë finale të Memior-it tonë, Lifebogger ju tregon më shumë të vërteta në lidhje me qendërmbrojtësin i cili është një yll i ardhshëm i Anglisë.

Fakt #1 - Ai është Portieri i Liverpool në maskim:

Futbolli është një nga lojërat më të paparashikueshme me shumë kthesa. Ju kurrë nuk do ta dini se çfarë do të ndodhë më pas. Për këtë arsye, Nat ndoqi gjurmët e Rio Ferdinand, John O'Shea, Dani Alves John Terry në stërvitje si portier.

A mund të bëjë ai vërtet punën e portierit?
A mund të bëjë ai vërtet punën e portierit?

Nat mëson aftësitë e portierit në mënyrë që të mund të mbrojë portën kur merr thirrjen e qartësisë. Ti ndodh rrallë, ne kemi parë incidente të dërgimit të portierit të ekipit të tij dhe dikush nga fusha duhet të bëjë punën e portierit. A mendoni se ai do të paraqitej aq keq sa Harry Kane kur thirret?

Këta burra kanë marrë të gjithë thirrjen e qartësisë.
Këta burra kanë marrë të gjithë thirrjen e qartësisë.

Fakt #2 - Krahasimi i pagës së tij me qytetarin mesatar:

BANESORENDARJA E PAGS LIVERPOOL ()
Në vit:£ 3,696,000
Për muaj:£ 308,000
Në javë:£ 70,000
Në ditë:£ 10,000
Në orë:£ 417
Për Minutë:£ 7
Për sekondë:£ 0.11

Që kur keni filluar shikimin Nat Phillips 'Bio, kjo është ajo që ai ka fituar me Liverpool.

£ 0

A e dini?… Një person mesatar në Liverpool që fiton 84,800 GBP në vit do të duhet të punojë për 43 vjet për të bërë pagën vjetore të Nat Phillips me Liverpool.

Fakt #3 - Nat Phillips vlerë neto:

Fillimi i karrierës së tij të lartë që nga viti 2019 tregon përvojë dy vjeçare - statistikat e 2021. Me pagën e tij aktuale prej 3,696,000 në vit, Ne vlerësojmë se vlera neto e Nat Phillips do të jetë rreth 2 milion.

Fakt #4 - Një Lover Dog:

Futbollistët, përfshirë shumicën prej nesh, e duan kafshën e tyre dhe Nat Phillips nuk është një përjashtim. Ai ka një qen me emrin Flo Phillips të cilin e mban të dashur për zemrën e tij. Këtu është një video e Nat dhe qenit të tij - të cilin ai e merr si fëmijën e tij.

Fakt #5 - Profili i Nat Phillips (FIFA):

Pa pyetje, ai meriton një rritje në stacionet e tij të përgjithshme dhe të mundshme. Nat ka krijuar një rol për veten e tij në Anfield dhe nuk është aspak afër kulmit të tij. Ai është po aq i mirë sa Ben Godfrey dhe për këtë arsye meriton një potencial prej 84 (ose më lart) dhe vlerësimin e përgjithshëm prej 80.

Përfundim:

Biografia e Nat Phillips, mbrojtësi më pak i njohur i Kuqit na mëson se Durimi nuk është aftësia për të pritur, por sesi ne mbajmë një qëndrim të mirë gjatë pritjes. Ndërsa priste për mundësinë e tij në Liverpool, Nat bëri gjithçka për t'u siguruar që ai ishte gati kur të vinte koha.

Phillips nuk është aspak një i ri në moshën 23 vjeç (kontroll 2021). Një vështrim në Historinë e tij të Jetës tregon se ai meriton një shans në pozicionin e qendërmbrojtësit të Reds. Mos harroni, ai braktisi të bëhej një futbollist i kolegjit amerikan, të gjitha në emër të ndjekjes së një ëndrre në Anfield.

Bën që Lifebogger të komentojë prindërit e Nat Phillips, veçanërisht babanë e tij që i dhanë atij një themel të karrierës Bolton në një pjatë prej ari. Qendra e vjetër e modës tani po shijon shansin për të zhvilluar karrierën e tij në Liverpool. Ne sinqerisht shpresojmë për thirrjen e tij në Angli dhe më e rëndësishmja, që ai të bëhet partner së bashku me Virgil van Dijk si pjesë e përzgjedhjes së ekipit të parë.

Në Lifebogger, ne kujdesemi për saktësinë e Biografisë sonë Lojtarët e Futbollit në Angli. Me mirësi na ndihmoni nëse vini re diçka që nuk duket si duhet në historinë tonë të Nat Phillips. Për një përmbledhje të shpejtë të Kujtimeve të tij, përdorni tabelën tonë Wiki më poshtë.

PYETJET BIOGRAFIKEPërgjigjet WIKI
Emrat e Plotë:Nathaniel Harry Phillips
pseudonimi:Nat
Mosha:24 vjeç dhe 0 muajsh.
Data e lindjes:Dita e 21 Marsit, 1997.
Vendi i lindjes:Bolton, Manchester i Madh.
prindërit:James Neil Phillips (Babai) dhe Anna Phillips (Nëna)
Profesioni i babait:Ish Footbalelr, Traineri dhe Menaxheri i Birit.
Vëllezërit e motrat:Billy Phillips (Vëllai i Madh), Thea Phillips (Motra e vjetër) dhe Saskia Rose Phillips (Motra Youngse)
feve:Krishterimi
Shenja e Zodiakut:Dash
Gjatesia:1.90 metra OSE 6 këmbë 3 inç
Pozicioni i luajtur:Qendër mbrojtës

Regjistrohu
Njoftoni
0 Comments
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet