Max Aarons Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të pavërteta Biografi

Max Aarons Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të pavërteta Biografi

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me pseudonimin “Max“ Historia jonë e fëmijërisë Max Aarons Plus Fakte të patreguara të biografisë ju sjell një përmbledhje të plotë të ngjarjeve të dukshme nga fëmijëria e tij deri më sot.

Max Aarons Historia e Fëmijërisë - Analiza.
Max Aarons Historia e Fëmijërisë - Analiza.

Analiza përfshin jetën e tij të hershme, sfondin e familjes, arsimimin / ndërtimin e karrierës, jetën e hershme të karrierës, historinë e jetesës para famës, ngjitjen e famës, marrëdhënien, jetën personale, mënyrën e jetesës etj.

LEXO
Teemu Pukki Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

Po, të gjithë e dinë që Max Aarons është një nga mbrojtësit më të mirë modernë në Angli, ai që mund të bëjë më shumë sesa vetëm mbrojtjen e krahëve. Ai është dikush, performanca e të cilit në sezonin 18/19 në sezonin EFL pa klubet më të mira të ligës Premier, duke lypur në gjunjë për firmën e tij. Sidoqoftë, vetëm disa e konsiderojnë biografinë e Max Aarons, e cila është mjaft interesante. Tani pa zhurmë të mëtejshme, le të fillojmë.

LEXO
Callum Wilson Childhood Story Plus Fakte të paqarta Biografia

Max Aarons Historia e Fëmijërisë - Jeta e hershme dhe Historiku i familjes:

Duke filluar, emrat e tij të plotë janë; Maximillian James Aarons. Maksi, siç quhet gjerësisht, është thjesht një pseudonim. Max Aarons lindi në ditën e 4 të janarit 2000 nga babai i tij, Mike Aarons dhe nëna (emri i panjohur në kohën e shkrimit) në rrethinën bregut të lumit Hammersmith, Londër, Mbretëria e Bashkuar.

LEXO
Joe Willock Story Childhood Plus Faktet e Biografisë së Untold

Sa i përket origjinës së tij familjare, Max Aarons vjen nga një familje multi-racore me rrënjë angleze dhe xhamajkane. Një nga prindërit e Max Aaron (babai i tij) është nga Kingston, Xhamajka ndërsa mamaja e tij vjen nga Anglia. Një dashuri romantike shumë-racore erdhi midis zogjve të dashurisë dhe Maksi ynë i dashur i bukur u bë produkti.

Në fillim, Max Aarons e pa veten duke u rritur në një familje të dashur me futboll, një familje që buronte nga ana e babait të tij. Duke pasur një familje të dashur për futbollin, ishte krejt e natyrshme që loja e bukur të ngulitej në Max. Në jetën e tij të hershme si djalë, Max i pëlqente të luante lojën me kushëririn e tij Rolando Aarons i cili zakonisht udhëtonte nga Bristol me prindërit e tij për të ardhur për të vizituar familjen e tij në Milton Keynes.

LEXO
Historia e Fëmijërisë Tyrone Mings Plus Faktet e Biografisë së Untold

Max Aarons Historia e Fëmijërisë - Edukimi dhe Ndërtimi i Karrierës:

Ndërsa u rrit në Milton Keynes, gjithçka që Max donte ishte të bëhej një futbollist profesionist dhe jo një mjek ose inxhinier. Në fillim, prindërit e tij ranë dakord që djali i tyre i dashur nuk do të kompromentonte arsimimin e tij për trajnime futbolli. Ata vendosën ta regjistronin atë në Shkollën Shenley Brook End, një shkollë moderne e akademisë së mesme në krahun perëndimor të Milton Keynes.

LEXO
Ryan Bertrand Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia
Max Aarons Education Plus Ndërtimi i Karrierës.
Max Aarons Education Plus Ndërtimi i Karrierës.

Edhe pse në shkollë, prindërit Max Aarons admiruan nivelet e larta të energjisë së djalit të tyre në sporte, gjë që i bëri ata të mbështesin birin e tyre, pjesëmarrjen e futbollit pas shkollës. Në fakt, babai i Maxit Mike Aarons ishte një tifoz i madh i tij.

Pas përfundimit të fazave kyçe të arsimit fillor, Max u lejua të fillonte të ndiqte gjyqet e futbollit. Viti 2009 ishte një moment përcaktues për familjen Aarons. Ishte viti ku Max dhe kushëriri i tij dolën në ngjyra fluturuese për gjyqet e akademisë në Bristol dhe Luton Town.

LEXO
Jesse Lingard Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia e Historisë së Fëmijërisë Max Aarons - Jeta e hershme në karrierë:

Ndërsa kushëriri i tij shkoi në Bristol, pasioni Max Aarons për futbollin e pa atë duke kaluar sprova dhe duke u rregjistruar me sektorin e të rinjve të Luton Town FC, i cili siguroi skenën për të hedhur themelet e karrierës së tij.

Max Aarons Jeta e Hershme me Luton Town FC. Kredia në Twitter.
Max Aarons Jeta e Hershme me Luton Town FC. Kredia në Twitter.

Për çdo fëmijë që e donte lojën, është ëndrra e tyre për t'u bashkuar me një akademi. Pas bashkimit, ishte kënaqësi për Maxin, i cili do të bashkohej së bashku me shokun e tij në udhëtimet e tyre të lumtura në akademi.
A e dini?… Ka raste kur Max u desh të humbasë festat e ditëlindjes ose gjërat që ai priste me padurim në shtëpinë e tij familjare të gjitha për shkak të angazhimit të tij në karrierën e tij. Por nga ana tjetër, ai në të vërtetë e shijoi futbollin e tij.

LEXO
Jack Grealish Story Fëmijëria Plus Fakte Biografia e Untold
Max Aarons Jeta e Hershme e Karrierës. Kredia në Twitter.
Max Aarons Jeta e Hershme e Karrierës. Kredia në Twitter.

Fillimisht, Max bëri një përshtypje me klubin e tij, duke ndihmuar ata që të fitonin trofeun e pabesueshëm 2009-  Kampionati Evropian foto poshtë. Më pas, ai vazhdoi të kalonte vite 5 me akademinë, duke bërë përparim të qetë dhe duke lëvizur shumë shpejt.

Max Aarons Historia e Jetës së Hershme.
Max Aarons Historia e Jetës së Hershme.

A e dini? Gjatë qëndrimit të tij në akademi, Max u ftua për gjykime në Tottenham, Norwich dhe QPR, një copë provë se ai ishte aq i mirë në tregtinë e tij.

LEXO
Nat Phillips Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia e Max Aarons - Historia e Rrugës drejt Fame:

Viti 2014 pa një Max emocionuese duke vazhduar procesin e tij të maturimit të futbollit në Norwich, pas një gjyqi të suksesshëm.

Në fillim, adoleshenti 16-vjeçar impresionoi trajnerët e rinisë së atëhershme me aftësinë e tij aerobike, si në fushë ashtu edhe gjatë trajnimit.

Rruga Max Aarons drejt Fame Story - Kredia për dhomën e çizmeve.
Max Aarons Road to Fame Story - Kredia për të Dhoma e Këpucëve.

Ky aktivitet çoi në Max duke fituar një kontratë profesionale me klubin, një shpërblim i madh për një futbollist jashtëzakonisht të vështirë, me potencial të madh dhe një qëndrim fantastik. Pas një viti të futbollit profesionist, performanca e Max e pa atë përsëri, duke u futur në ekipin e parë të Norwich City dhe duke fituar një thirrje deri në ekipin e Anglisë Under-19 në shtator 2018.

LEXO
Ben Godfrey Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Që nga ai moment, Max e dinte se ishte i destinuar ta bënte atë në krye.

Max Aarons Bio - Ngrihuni në Fame Story:

Sezoni 2018/2019 pa Max Aarons duke u bërë më i miri në pozicionin e tij në EFL. Atë sezon, ai vazhdoi për të ndihmuar ekipin e tij të dilte në krye të tabelës së Kampionatit dhe duke fituar trofeun EFL që garantoi një kthim të Premier League.

LEXO
Todd Cantwell Fëmijëria Story Plus Fakte Biografia e Untold
Max Aarons - Feston Kampionatin 2018-2019. Kredi në 90 Min
Max Aarons - Feston Kampionatin 2018-2019. Kredia për 90Min

Përveç ndihmës së ekipit të tij për të fituar Kampionatin, Aaron vazhdoi të fitojë EFL Lojtari i Ri i Vitit (2018-2019), EFL Skuadra e Sezonit (2018-2019) dhe PFA Ekipi i Vitit (2018–19).

Arritja e EFL Max Aarons. Kredia për Twitter.
Arritja e EFL Max Aarons. Kredia për Twitter.

Në dritaren 2019-2020 të transferimit të verës, Aarons doli si një objektiv për Manchester United kur interesi i tyre në Aaron Wan-Bissaka ftohej. Si në kohën e shkrimit, klubet e tjera të larta janë bashkuar në ndjekjen e tij.

LEXO
Historia e Fëmijërisë Emi Buendia Plus Faktet e Biografisë së Untold

Për dikë që mori gola dhe asistime në dollap, ka shumë të ngjarë që Max së shpejti të përfundojë duke luajtur për një klub të madh së shpejti në të ardhmen. Onlyshtë vetëm çështje kohe. RESTIN, SI TE THOTË, TANI ËSHTË HISTORIA.

Jeta e Marrëdhënies Max Aarons - E dashura, gruaja, fëmija?

Max Aarons si në kohën e shkrimit ka arritur moshën ku ai është i përshtatshëm për takim dhe të paturit e një të dashurën. Me ngritjen e tij në famë, është e sigurt se tifozët, sidomos zonjat, do të kishin bërë pyetje; Kush është e dashura e Max Aaron?.

Jeta e Marrëdhënies Max Aarons.
Jeta e Marrëdhënies Max Aarons.

Nuk mund të mohohen faktet që pamja e bukur e Max Aaron e shoqëruar me famën e tij nuk do ta bënin atë një hardhi të dashur për zonjat.

LEXO
Daniel Sturridge Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Si në kohën e shkrimit, mund të ketë një romancë ndoshta të fshehur për Maxin, e cila shpëton nga shqyrtimi i syrit publik thjesht sepse jeta e tij e dashurisë me të dashurën e tij është private dhe ndoshta pa dramë. Max ka preferoi të përqëndrohet në karrierën e tij dhe ka kërkuar të shmangë çdo ndriçim në jetën e tij private. Ky fakt e bën të vështirë për ne që të kemi fakte rreth jetës së tij të dashurisë dhe historisë së takimit.

Jeta personale e Max Aarons:

Njohja e jetës personale të Max Aarons do t'ju ndihmojë të merrni një pamje të plotë të tij.

LEXO
James Ward-Prowse Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia 

Larg nga futbolli, Max është inteligjent, i qëndrueshëm dhe i besueshëm. Ai dikë, jeta e të cilit është përqëndruar rreth gjetjes së gjërave në kohë dhe duke u fokusuar në përgjegjësinë e tij.

Sekreti i suksesit të Max Aarons vjen nga fakti se si individ, ai zotëron një gjendje të brendshme të pavarësisë, gjë që i mundëson atij përparim të dukshëm si në jetën e tij personale ashtu edhe në atë profesionale. Max ka aftësinë të bëjë plane solide dhe reale për jetën dhe mirëqenien e tij.

LEXO
Dominic Solanke Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Stili i jetës Max Aarons:

Paratë në miliona paund janë vlerësuar me të vërtetë për Max Aarons falë punës së tij të vështirë dhe vendimit për t'u bërë futbollist profesionist. Ashtu si në kohën e shkrimit, Max Aarons nuk lejohet të jetojë një mënyrë jetese me bujar p.sh. duke shpenzuar si të çmendur, duke blerë makina ekzotike ose duke ndryshuar mënyrën e jetesës së tij.

Fakte të stilit jetësor Max Aarons. Kredia në Pasqyrë.
Fakte Max Aarons LifeStyle. Kredia për të pasqyrë.

Edhe pse ai ka filluar të bëjë para të mëdha, kjo për momentin nuk kapërcen në një mënyrë jetese joshës. Idealisht, Max nuk ka shumë probleme për të menaxhuar paratë e tij të futbollit dhe për të kursyer disa për një ditë me shi.

LEXO
Ademola Lookman Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Jeta Familjare Max Aarons:

Falë dashurisë nga mbështetja e tij e madhe familjare si nga Anglia dhe Xhamajka, Max ndihet thellësisht i lidhur me çdo gjë të vetme nga e kaluara dhe fëmijëria e tij. Tani, ndërsa shkruaj, nuk ekziston asnjë informacion në lidhje me motrën (motrat) e Max Aarons, vëllain (at) dhe nënën.

Babai i Max Aarons, Mike, i cili është një tifoz i madh i tij, ka luajtur një rol jashtëzakonisht të rëndësishëm në zhvillimin e imazhit të djalit të tij gjatë viteve. Familja Aarons është ndër emrat e famshëm të familjes me prejardhje xhamajkano-angleze të cilët kanë shënuar sukses të madh në futboll të gjitha falë Maksit dhe kushëririt të tij Rolando.

LEXO
James Ward-Prowse Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia 
Kushëriri i Max Aarons- Rolando Aarons. Kredi për Premier League.
Max Aarons Cousin- Rolando Aarons. Kredia për të Premier League.

Fakti i patreguar i Max Aarons:

 Ai është futbollist 'pakuptimtë':

Ana tjetër e Max Aarons. Kredia për East Anglian Daily Times, SamfordCrimson News dhe Eastern Daily Press.
Ana tjetër e Max Aarons. Kredia për të East Anglian Daily Times, SamfordCrimson News Lindore Daily Press.

Megjithëse ju mund ta dini Maxin me shpejtësinë e tij dhe aktin e mbrojtjes dhe të sulmit. Ndoshta, ju nuk mund ta njihni anën tjetër të tij. Max Aarons është një futbollist që shmang çdo lloj "absurditet" sidomos nga lojtarët e mëdhenj të cilët janë që vijnë në rrugën e tij.

LEXO
Daniel Sturridge Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Ndonjëherë, ndjenjat e lojtarit marrin përsipër mendjen e tij ndërsa zemërimi trumbeton logjikën që çon në përleshje dhe luftime në fushë. POR le të jemi të ndershëm, tifozët e Premier League do të duan të shohin rrjedhjen e pasioneve të shfrenuara një herë në një kohë.

Përmbledhja e videos së Max Aarons:

Më poshtë gjeni përmbledhjen tonë të videove në YouTube për këtë profil. me mirësi Vizito, Regjistrohu të tanë Youtube Channel dhe klikoni ikonën Bell për njoftime.

LEXO
Jack Grealish Story Fëmijëria Plus Fakte Biografia e Untold

KONTROLLI I FAKTEVE: Faleminderit për të lexuar Max Aarons tonë Childhood Story plus fakte të patreguar Biografia. në LifeBogger, ne përpiqemi për saktësi dhe drejtësi. Nëse gjeni diçka që nuk duket si duhet, ju lutemi ndani me ne duke komentuar më poshtë. Ne gjithmonë do t'i vlerësojmë dhe respektojmë idetë tuaja.

Regjistrohu
Njoftoni
0 Comments
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet