Kryefaqja EXTRAS FUTBOLLI Elitat e Futbollit

Elitat e Futbollit

Roman Abramovich Story Childhood Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB presents the Full Story of a Football Elite who is best known as "The Russian Billionaire". Our Roman Abramovich Childhood Story plus Untold Biography...

Michel Platini Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një elite futbolli që njihet më shumë me pseudonimin "Mbreti". Historia jonë e fëmijërisë Michel Platini plus e pathënë ...

Gianni Infantino Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një elite futbolli që njihet më shumë me nofkën "Pllakë". Historia jonë e fëmijërisë Gianni Infantino plus Biografia e patreguar ...

Historia e fëmijërisë së Malcolm Glazer Plus Fakte të paqarta të biografisë

LB presents the Full Story of a Football Elite who was best known by the nickname "The Leprechaun". Our Malcolm Glazer Childhood Story plus Untold Biography...

Aleksander Ceferin Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një elite futbolli që njihet më mirë si "Menaxheri i Organizuar". Historia jonë e fëmijërisë Aleksander Ceferin plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Lorenzo Sanz Childhoood Story Plus Faktet e Biografisë së Untold

Biografia jonë e Lorenzo Sanz (vonë) ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Gruaja, Fëmijët, Vlera Neto, Stili i Jetës dhe Personal ...

Histori të Fëmijërisë së Shejh Mansour Plus Faktet e Biografisë së Untold

Histori të Fëmijërisë së Sheik Mansour Plus Faktet e Biografisë së Untold nga LifeBogger

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

Ronaldo Luis Nazario de Lima Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende Futbolli i cili njihet më shumë me Nofkën; 'Fenomeno'. Fëmijëria jonë Ronaldo Luis Nazario de Lima ...

Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë Mohamed Salah ju ofron një mbulim të plotë të Historisë së Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Ta themi thjesht, ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj