Kryefaqja TREGIME FUTBOLLORE AMERIKANE Lojtarët e futbollit kolumbian

Lojtarët e futbollit kolumbian

James Rodriguez Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'Apollo'. Historia jonë e fëmijërisë James Rodriguez plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Historia e fëmijërisë së Radamel Falcao Plus Fakte të paqarta të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjuetari pa leje më të njohur me nofkën; 'Tigri'. Historia jonë e fëmijërisë Radamel Falcao plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

Juan Cuadrado Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Biografia jonë e Juan Cuadrado ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Gruaja, Fëmijët, Vlera Net, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Në...

Carlos Bacca Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia 

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet me pseudonimin 'Paruka'. Historia jonë e fëmijërisë Carlos Bacca plus Biografia e patreguar ...

Davinson Sanchez Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me pseudonimin "Shkëmbi". Historia jonë e fëmijërisë Davinson Sanchez plus Biografia e patreguar ...

Alfredo Morelos Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

Biografia jonë e Alfredo Morelos ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmija, Stili i Jetës, Jeta e Vlerë dhe Jeta Personale. Në...

Duvan Zapata Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

Biografia jonë e Duvan Zapata ju tregon Fakte rreth historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës, Pasuria Neto dhe Jeta Personale. Në...

Luis Muriel Fëmijëria Story Plus Fakte Biografia e Untold

Biografia jonë e Luis Muriel ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Makinat, Vlera Neto, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Në...

Yerry Mina Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë Yerry Mina ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Geraldine Molina), Fëmija, Stili i Jetës, Jeta Personale dhe Rrjeti ...

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

Ronaldo Luis Nazario de Lima Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende futbolli që njihet më mirë me Nofkën; 'Fenomeno'. Ronaldo ynë Luis Nazario de Lima Historia e Fëmijërisë ...

Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë Mohamed Salah ju siguron mbulim të plotë të Historisë së tij të Fëmijërisë, Jetës së Hershme, Prindërve, Familjes, Gruas, Fëmijëve, Stilit të Jetës dhe Jetës personale. Thjesht ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:
Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj.