Kryefaqja TREGIME FUTBOLLORE AMERIKANE Lojtarët e futbollit kolumbian

Lojtarët e futbollit kolumbian

James Rodriguez Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'Apollo'. Historia jonë e fëmijërisë James Rodriguez plus Biografia e patreguar ...

Historia e fëmijërisë së Radamel Falcao Plus Fakte të paqarta të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjuetari pa leje më të njohur me nofkën; 'Tigri'. Radamel Falcao Historia e Fëmijërisë sonë Plus Fakte të Biografisë së Untold të sjell ...

Juan Cuadrado Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Biografia jonë e Juan Cuadrado ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Gruaja, Fëmijët, Vlera Net, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Në...

Carlos Bacca Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia 

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet me pseudonimin 'Paruka'. Historia jonë e fëmijërisë Carlos Bacca plus Biografia e patreguar ...

Davinson Sanchez Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me pseudonimin "Shkëmbi". Historia jonë e fëmijërisë Davinson Sanchez plus Biografia e patreguar ...

Alfredo Morelos Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

Biografia jonë e Alfredo Morelos ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmija, Stili i Jetës, Jeta e Vlerë dhe Jeta Personale. Në...

Duvan Zapata Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

Biografia jonë e Duvan Zapata ju tregon Fakte rreth historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës, Pasuria Neto dhe Jeta Personale. Në...

Luis Muriel Fëmijëria Story Plus Fakte Biografia e Untold

Biografia jonë e Luis Muriel ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Makinat, Vlera Neto, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Në...

Yerry Mina Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë Yerry Mina ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Geraldine Molina), Fëmija, Stili i Jetës, Jeta Personale dhe Rrjeti ...

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

Ronaldo Luis Nazario de Lima Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende Futbolli i cili njihet më shumë me Nofkën; 'Fenomeno'. Fëmijëria jonë Ronaldo Luis Nazario de Lima ...

Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë Mohamed Salah ju ofron një mbulim të plotë të Historisë së Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Ta themi thjesht, ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj