Kryefaqja TREGIME FUTBOLLORE AMERIKANE Lojtaret e Futbollit Brazilian

Lojtaret e Futbollit Brazilian

Neymar Childhood Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë e Neymar ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e hershme, Prindërit, Familja, Të dashurat, Fëmija, Jeta Personale, Stili i Jetës dhe Neto që ia vlen. Me pak fjalë, ...

Roberto Firmino Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të jetës së një ylli futbolli më të njohur me nofkën; 'Bobby'. Historia jonë e fëmijërisë Roberto Firmino plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Philippe Coutinho Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'O Magico'. Historia jonë e fëmijërisë Philippe Coutinho Plus Fakte të paqarta të biografisë ...

Historia e fëmijërisë së Gabriel Jezusi Plus Fakte të paqarta të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'Neymar i vogël'. Historia jonë e fëmijërisë Gabriel Jesus plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Historia e fëmijërisë së David Luizit Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; "Shfaqja e Sidit Bob". Historia jonë e fëmijërisë David Luiz Plus Fakte të paqarta të biografisë ...

Marcelo Childhood Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; "El Loco". Historia jonë e fëmijërisë Marcelo plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

Willian Childhood Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; "Chelsea's Samba". Historia jonë e fëmijërisë Willian Plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

Lucas Moura Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet një histori të plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; "Marcelinho". Historia jonë e fëmijërisë Lucas Moura plus Biografia e patreguar sjellë në ...

Ederson Moraes Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një ndaluesi të golit i cili njihet më shumë me nofkën; "Muri me tulla". Ederson Moraes Historia jonë e Fëmijërisë plus ...

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

Ronaldo Luis Nazario de Lima Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende Futbolli i cili njihet më shumë me Nofkën; 'Fenomeno'. Fëmijëria jonë Ronaldo Luis Nazario de Lima ...

Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë Mohamed Salah ju ofron një mbulim të plotë të Historisë së Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Ta themi thjesht, ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj