Kryefaqja TREGIME FUTBOLLORE AMERIKANE Lojtarët Argjentinë të Futbollit

Lojtarët Argjentinë të Futbollit

Paulo Dybala Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me Nofkën; "La Joya" AKA Jewel. Historia jonë e fëmijërisë Paulo Dybala ...

Lionel Messi Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Biografia jonë e Lionel Messi ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Gruaja, Fëmijët, Vlera Net, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Në...

Carlos Tevez Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Biografia jonë Carlos Tevez paraqet mbulimin e plotë të Historisë së tij të Fëmijërisë, Jetës së Hershme, Prindërve, Fakteve Familjare, Gruas, Fëmijëve, Jetës personale dhe mënyrës së jetesës. Në thjeshtë ...

Sergio Aguero Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të Paqëndrueshme të Biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me Nofkën; 'Kun'. Historia jonë e fëmijërisë Sergio Aguero plus Biografia e patreguar ...

Mauro Icardi Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'o cañito'. Mauro Icardi Historia jonë e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta të Biografisë ...

Gonzalo Higuain Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjuetar pa leje më të njohur me nofkën; 'Pipita'. Historia jonë e fëmijërisë Gonzalo Higuain plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

Angel Di Maria Fëmijëria Story Plus Fakte të patundura Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të futbollit i cili njihet më shumë me nofkën; "Petë". Angel Di Maria Historia jonë e fëmijërisë plus Biografia e patreguar ...

Nicolas Otamendi Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu mbrojtës të futbollit i njohur më mirë me nofkën; 'Gjenerali'. Historia jonë e fëmijërisë Nicolas Otamendi plus Fakti i Biografisë sjell ...

Erik Lamela Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; "Coco". Historia jonë e fëmijërisë Erik Lamela Plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

Ronaldo Luis Nazario de Lima Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende Futbolli i cili njihet më shumë me Nofkën; 'Fenomeno'. Fëmijëria jonë Ronaldo Luis Nazario de Lima ...

Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë Mohamed Salah ju ofron një mbulim të plotë të Historisë së Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Ta themi thjesht, ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj