Kryefaqja HYRJE T F FURTBALLIT AFRIKAN Lojtarët e Futbollit Nigerian

Lojtarët e Futbollit Nigerian

Alex Iwobi Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'Big 17'. Historia jonë e fëmijërisë Alex Iwobi Plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Mikel Obi Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta të Biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me Nofkën; 'Chapman'. Historia jonë e fëmijërisë Mikel Obi plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Historia e fëmijërisë së Moisiut Moisiu dhe Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli që njihet më mirë me Nofkën; 'Moh' Historia jonë e fëmijërisë Victor Moses plus Biografia e patreguar ...

Jay-Jay Okocha Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende dhe Magjistari të Futbollit në pension i cili njihet më shumë me Nofkën; "Jay-Jay". Historia jonë e fëmijërisë Jay-Jay Okocha ...

Nwankwo Kanu Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende Nigeriane të Futbollit më të njohur me Nofkën; "Papilo". Historia jonë e fëmijërisë Nwankwo Kanu plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Kelechi Iheanacho Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një ylli të futbollit i cili njihet më mirë nga Nofkat; 'Njeriu i moshuar dhe Kel'. Historia jonë e fëmijërisë Kelechi Iheanacho ...

Ahmed Musa Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografi

LB paraqet Historinë e plotë të një ylli futbolli i cili njihet më shumë me Nofkën; 'Myca'. Ahmed Musa Historia jonë e Fëmijërisë plus Biografia e patreguar ...

Odion Ighalo Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Odion Ighalo ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Sonia Ighalo), Stili i Jetës, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në...

Wilfred Ndidi Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një mesfushori aksioni i cili njihet me emrin; "'arush pelushi". Historia jonë e fëmijërisë Wilfred Ndidi plus Biografia e patreguar ...

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

Ronaldo Luis Nazario de Lima Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende Futbolli i cili njihet më shumë me Nofkën; 'Fenomeno'. Fëmijëria jonë Ronaldo Luis Nazario de Lima ...

Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë Mohamed Salah ju ofron një mbulim të plotë të Historisë së Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Ta themi thjesht, ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj