Kryefaqja HYRJE T F FURTBALLIT AFRIKAN Lojtarët e Futbollit në Bregun e Fildishtë

Lojtarët e Futbollit në Bregun e Fildishtë

Didier Drogba Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet një histori të plotë të një legjende futbolli dhe Kontabilist të njohur gjerësisht me pseudonimin "Tito". Historia jonë e fëmijërisë Didier Drogba Plus Biografia e patreguar ...

Wilfried Zaha Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografi

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'Djali në shtëpi me kristal'. Historia jonë e fëmijërisë Wilfried Zaha plus Biografia ...

Yaya Toure Childhood Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB presents the Full Story of a football genius who is best known by the Nickname; 'Firewall'. Our Yaya Toure Childhood Story Plus Untold Biography Facts...

Story Cheick Tiote Childhood Plus Fakte të patreguar Biografia

LB presents the Full Story of the Late Football Bull best known by the Nickname; ' Mr T '. Our Cheick Tiote Childhood Story plus Untold...

Emmanuel Eboue Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një ish-mbrojtësi të djathtë të ish-Arsenalit i cili njihet më shumë me Nofkën; "I patrembur". Emmanuel Eboue Historia e Fëmijërisë plus Biografia e patreguar ...

Salomon Kalou Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të Paqëndrueshme të Biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një ish-ylli të Chelsea më të njohur me nofkën; "Kalhuno". Historia jonë e fëmijërisë Salomon Kalou plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Historia e fëmijërisë së Eric Bailly Plus Fakte të paqarta të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një mbrojtësi i cili njihet më shumë me pseudonimin "Bisha". Historia jonë e fëmijërisë Eric Bailly plus Faktet e Biografisë sjell ...

Serge Aurier Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me pseudonimin "Bison". Historia jonë e fëmijërisë Serge Aurier plus Biografia e patreguar ...

Nicolas Pepe Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të pavërtetë Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur si "Nico". Historia jonë e fëmijërisë Nicolas Pepe plus Fakte të patreguara të biografisë sjellin në ...

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

Ronaldo Luis Nazario de Lima Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende Futbolli i cili njihet më shumë me Nofkën; 'Fenomeno'. Fëmijëria jonë Ronaldo Luis Nazario de Lima ...

Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë Mohamed Salah ju ofron një mbulim të plotë të Historisë së Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Ta themi thjesht, ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj