Kryefaqja TREGIME FUTBOLLORE AMERIKANE Lojtarët Argjentinë të Futbollit

Lojtarët Argjentinë të Futbollit

Paulo Dybala Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me Nofkën; "La Joya" AKA Jewel. Historia jonë e fëmijërisë Paulo Dybala ...

Lionel Messi Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Biografia jonë e Lionel Messi ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Gruaja, Fëmijët, Vlera Net, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Në...

Carlos Tevez Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Biografia jonë Carlos Tevez paraqet mbulimin e plotë të Historisë së tij të Fëmijërisë, Jetës së Hershme, Prindërve, Fakteve Familjare, Gruas, Fëmijëve, Jetës personale dhe mënyrës së jetesës. Në thjeshtë ...

Sergio Aguero Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të Paqëndrueshme të Biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me Nofkën; 'Kun'. Historia jonë e fëmijërisë Sergio Aguero plus Biografia e patreguar ...

Mauro Icardi Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'o cañito'. Mauro Icardi Historia jonë e fëmijërisë plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Gonzalo Higuain Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjuetar pa leje më të njohur me nofkën; 'Pipita'. Historia jonë e fëmijërisë Gonzalo Higuain plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

Angel Di Maria Fëmijëria Story Plus Fakte të patundura Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të futbollit i cili njihet më shumë me nofkën; "Petë". Angel Di Maria Historia jonë e fëmijërisë plus Biografia e patreguar ...

Nicolas Otamendi Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu mbrojtës të futbollit i njohur më mirë me nofkën; 'Gjenerali'. Historia jonë e fëmijërisë Nicolas Otamendi plus Fakti i Biografisë sjell në ...

Erik Lamela Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; "Coco". Historia jonë e fëmijërisë Erik Lamela Plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

Ronaldo Luis Nazario de Lima Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende futbolli që njihet më mirë me Nofkën; 'Fenomeno'. Ronaldo ynë Luis Nazario de Lima Historia e Fëmijërisë ...

Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë Mohamed Salah ju siguron mbulim të plotë të Historisë së tij të Fëmijërisë, Jetës së Hershme, Prindërve, Familjes, Gruas, Fëmijëve, Stilit të Jetës dhe Jetës personale. Thjesht ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:
Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj.