Kryefaqja HISTORIKE EVROPIANE FOOTBALL Lojtarët gjermanë të futbollit

Lojtarët gjermanë të futbollit

Leroy Sane Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'Proshutë'. Historia jonë e fëmijërisë Leroy Sane plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

Mesut Ozil Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Mesut Ozil ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Ish-Të dashurat, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Thomas Muller Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet me pseudonimet; "Raumdeuter ose False 9". Thomas Muller Historia e Fëmijërisë plus Biografia ...

Antonio Rudiger Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu mbrojtës i cili njihet më shumë me nofkën; "Rudy". Historia jonë e fëmijërisë Antonio Rudiger plus Biografia e patreguar ...

Historia e fëmijërisë Marco Reus Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli të njohur nga Nofkat; "Rolls Reus, Woody Qukapiku". Historia jonë e fëmijërisë Marco Reus plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Historia e fëmijërisë së Toni Kroos Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të mesfushës i cili njihet më shumë me Nofkën; "Kamarieri". Toni Kroos Historia jonë e Fëmijërisë plus E pathënë ...

Emre Mund Story Childhood Plus Fakte të patreguar Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të futbollit i cili njihet më shumë me nofkën; 'Operatori i gjithanshëm'. Emre Can Historia jonë e Fëmijërisë plus ...

Loris Karius Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një roje të golit i cili njihet më shumë me nofkën; "Kary". Historia jonë e fëmijërisë Loris Karius plus Biografia e patreguar ...

Julian Draxler Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të futbollit i cili njihet më shumë me nofkën; "Jule". Historia jonë e fëmijërisë Julian Draxler plus Biografia e patreguar ...

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

Ronaldo Luis Nazario de Lima Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende Futbolli i cili njihet më shumë me Nofkën; 'Fenomeno'. Fëmijëria jonë Ronaldo Luis Nazario de Lima ...

Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë Mohamed Salah ju ofron një mbulim të plotë të Historisë së Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Ta themi thjesht, ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj