BallinaHISTORIKE EVROPIANE FOOTBALLLojtaret Franceze te Futbollit

Lojtaret Franceze te Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Ousmane Dembele Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'Fëmija i Çuditshëm'. Historia jonë e fëmijërisë Ousmane Dembele Plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

Antoine Griezmann Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'Le Petit Diable'. Historia jonë e fëmijërisë Antoine Griezmann plus Biografia e patreguar ...

Karim Benzema Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjuetari pa leje më të njohur me nofkën; 'Coco'. Historia jonë e fëmijërisë Karim Benzema Plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

Thierry Henry Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me Nofkën; 'El Mimo'. Historia jonë e fëmijërisë Thierry Henry plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Anthony Martial Childhood Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'Plaku i Ri'. Historia e fëmijërisë sonë ushtarake e Anthony Plus Biografia e patreguar ...

Franck Ribery Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të futbollit i cili njihet më shumë me nofkën; "Scarface". Historia jonë e fëmijërisë Franck Ribery plus Biografia e patreguar ...

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj