Kryefaqja HISTORIKE EVROPIANE FOOTBALL Lojtarët zviceranë të futbollit

Lojtarët zviceranë të futbollit

Xherdan Shaqiri Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të kthimit të majtë më të njohur me nofkën; 'Xhuxhi Magjik'. Historia jonë e fëmijërisë Xherdan Shaqiri plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

Granit Xhaka Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta të Biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'Xhakaboom'. Historia jonë e fëmijërisë Granit Xhaka plus Fakti i biografisë sjell në ...

Historia e fëmijërisë së Haris Seferovic dhe fakte të paqarta të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli me emrin "Haris". Historia jonë e fëmijërisë Haris Seferovic Plus Fakte të patreguara të biografisë ju sjell ...

Manuel Akanji Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

Biografia jonë e Manuel Akanji përshkruan Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës, Jeta e Vlerë dhe Jeta Personale. Në thjeshtë ...

Roman Burki Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

Biografia jonë Roman Burki ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, E dashura / Gruaja që duhet të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në...

Denis Zakaria Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë e Denis Zakaria ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e hershme, Prindërit, Familja, e dashura / Gruaja që do të jenë dhe vëllezërit e motrat (Bodour dhe Richard Florian) ....

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

Ronaldo Luis Nazario de Lima Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende Futbolli i cili njihet më shumë me Nofkën; 'Fenomeno'. Fëmijëria jonë Ronaldo Luis Nazario de Lima ...

Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë Mohamed Salah ju ofron një mbulim të plotë të Historisë së Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Ta themi thjesht, ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj