Kryefaqja HISTORIKE EVROPIANE FOOTBALL Lojtarët e Futbollit Italian

Lojtarët e Futbollit Italian

Mario Balotelli Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të Futbollit me pseudonimin "Super Mario". Historia jonë e fëmijërisë Mario Balotelli plus Fakte të patreguara të biografisë sjellin ...

Gianluigi Buffon Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një ndaluesi futbolli më të njohur nga Nofkat; "Gigi, Supermen". Gianluigi Buffon Historia e Fëmijërisë dhe Faktet e Biografisë sonë sjellin ...

Historia e fëmijërisë së Marco Verratit Plus Fakte të paqarta të biografisë

LB paraqet një histori të plotë të një ylli të futbollit i cili njihet më shumë me nofkën; 'Bufi i Vogël'. Historia jonë e fëmijërisë Marco Verratti plus e pathënë ...

Jorginho Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet një histori të plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me emrin "Jorge". Historia jonë e fëmijërisë Jorginho plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

Davide Zappacosta Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB prezanton historinë e plotë të një ylli futbolli më të njohur me nofkën; 'rrufe'. Historia jonë e fëmijërisë Davide Zappacosta plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

Stephan El Shaarawy Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të futbollit i cili njihet më shumë me nofkën; "Faraoni". Historia jonë e fëmijërisë Stephan El Shaarawy plus ...

Daniele De Rossi Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; "Capitan Futuro". Historia jonë e fëmijërisë Daniele De Rossi plus Biografia e patreguar ...

Emerson Palmieri Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të futbollit i cili njihet më shumë me nofkën; "Emer". Historia jonë e fëmijërisë Emerson Palmieri plus Biografia e patreguar ...

Ciro Immobile Childhood Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me emrin "Immobile". Historia jonë e fëmijërisë Ciro Immobile plus e pathënë ...

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

Ronaldo Luis Nazario de Lima Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende futbolli që njihet më mirë me Nofkën; 'Fenomeno'. Ronaldo ynë Luis Nazario de Lima Historia e Fëmijërisë ...

Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë Mohamed Salah ju siguron mbulim të plotë të Historisë së tij të Fëmijërisë, Jetës së Hershme, Prindërve, Familjes, Gruas, Fëmijëve, Stilit të Jetës dhe Jetës personale. Thjesht ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:
Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj.