Kryefaqja HISTORIKE EVROPIANE FOOTBALL Lojtarët Portugez të Futbollit

Lojtarët Portugez të Futbollit

Cristiano Ronaldo Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të Biografisë

Biografia jonë e Cristiano Ronaldos ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Të dashurat e kaluara, Partneri, Stili i Jetës, Pasuria Neto dhe Personale ...

Historia e fëmijërisë së Bernardo Silva Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'Mesi i Vogël'. Historia jonë e fëmijërisë Bernardo Silva Plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Diogo Dalot Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të Gjeniut të Futbollit i cili njihet më shumë me pseudonimin; "I pafytyrë". Historia jonë e fëmijërisë Diogo Dalot plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Joao Moutinho Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me pseudonimin "Mi i Fuqishëm". Historia jonë e fëmijërisë Joao Moutinho plus Biografia e patreguar ...

Ruben Neves Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me pseudonimin "Rolls Royce". Ruben Neves Historia e Fëmijërisë sonë plus ...

Historia e fëmijërisë së Andre Silva Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me pseudonimin "Trashëgimtari i CR7". Historia jonë e fëmijërisë Andre Silva plus Biografia e patreguar ...

Joao Felix Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të Futbollit me pseudonimin "Joao". Historia jonë e fëmijërisë Joao Felix plus Fakte të paqarta të biografisë që sjellin në ...

Rui Patricio Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Portieri të Golave ​​i njohur më mirë me pseudonimin "Saint Patricio". Historia jonë e fëmijërisë Rui Patricio plus Biografia e patreguar ...

Historia e fëmijërisë së Helder Costa Plus Fakte të paqarta të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me emrin "Costa". Historia jonë e fëmijërisë Helder Costa plus e pathënë ...

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

Ronaldo Luis Nazario de Lima Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende Futbolli i cili njihet më shumë me Nofkën; 'Fenomeno'. Fëmijëria jonë Ronaldo Luis Nazario de Lima ...

Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë Mohamed Salah ju ofron një mbulim të plotë të Historisë së Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Ta themi thjesht, ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj