Kryefaqja HISTORIKE EVROPIANE FOOTBALL Lojtarët Kroatë të Futbollit

Lojtarët Kroatë të Futbollit

Luka Modric Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të mesfushës më të njohur me nofkën; "Luka me fat". Historia jonë e fëmijërisë Luka Modric Plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Historia e fëmijërisë së Ivan Rakitic Plus Fakte të paqarta të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'Raketa'. Historia jonë e fëmijërisë Ivan Rakitic plus Fakte të Biografisë sjell në ...

Dejan Lovren Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Ylli të Futbollit me Nofkën; "Dee". Isshtë një mbulim i plotë i Dejan Lovren Historia e Fëmijërisë, Biografia, Prindërit, ...

Historia e fëmijërisë së Mario Mandzukic Plus Fakte të paqarta të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me pseudonimin; "Mandzu". Historia jonë e fëmijërisë Mario Mandzukic plus Biografia e patreguar ...

Historia e fëmijërisë së Mateo Kovaçi Plus Fakte të paqarta të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të Gjeniut të Futbollit i cili njihet më shumë me emrin; "Prof." Historia jonë e fëmijërisë Mateo Kovacic plus Biografia e patreguar ...

Ivan Perisic Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të Gjeniut të Futbollit i cili njihet më shumë me pseudonimin; "Pula". Historia jonë e fëmijërisë Ivan Perisic plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Historia e fëmijërisë Andrej Kramaric Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë si Andrej. Historia jonë e fëmijërisë Andrej Kramaric plus Fakte të patreguara të biografisë sjell për ju ...

Marcelo Brozovic Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

Biografia jonë e Marcelo Brozovic përshkruan Fakte rreth historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës, Pasuria Neto dhe Jeta Personale. Me pak fjalë, ...

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

Ronaldo Luis Nazario de Lima Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende Futbolli i cili njihet më shumë me Nofkën; 'Fenomeno'. Fëmijëria jonë Ronaldo Luis Nazario de Lima ...

Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë Mohamed Salah ju ofron një mbulim të plotë të Historisë së Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Ta themi thjesht, ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj