Kryefaqja HISTORIKE EVROPIANE FOOTBALL Lojtarët Hollandezë të Futbollit

Lojtarët Hollandezë të Futbollit

Virgil van Dijk Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

LB prezanton historinë e plotë të një ylli futbolli më të njohur me nofkën; 'Vig' Historia jonë e fëmijërisë Virgil van Dijk plus Fakti i biografisë sjell ...

Robin van Persie Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta të Biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të futbollit i cili njihet më shumë me nofkën; 'Hollandez fluturues'. Robin van Persie Historia e Fëmijërisë sonë plus ...

Arjen Robben Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet historinë e plotë të një legjende futbolli më të njohur me nofkën; 'Njeriu prej qelqi'. Historia jonë e fëmijërisë Arjen Robben plus e pathënë ...

Georginio Wijnaldum Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të futbollit i cili njihet më shumë me nofkën; "Xhini". Historia jonë e fëmijërisë Georginio Wijnaldum plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

Memphis Depay Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; "Ndjekesi i endrrave". Historia jonë e fëmijërisë Memphis Depay plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Daley Blind Childhood Story Plus Fakte të paqarta të biografisë

LB paraqet Historinë e një gjeniu futbolli më të njohur me pseudonimin; "Scholletje Junior". Historia jonë e fëmijërisë Daley Blind Plus Fakte të patreguara të biografisë ju sjell ...

Nathan Ake Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli, i cili thjesht njihet me emrin "Njeriu Wee". Historia jonë e fëmijërisë Nathan Ake plus Biografia e patreguar ...

Matthijs de Ligt Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me pseudonimin "Mbrojtësi i Përgjithshëm". Fëmijëria jonë Matthijs de Ligt ...

Frenkie de Jong Fëmijëria Story Plus Fakte të patundura Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Genius të Futbollit i cili njihet më së miri si De Jong. Frenkie de Jong Fëmijëria Story plus pambaruar ...

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

Ronaldo Luis Nazario de Lima Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende Futbolli i cili njihet më shumë me Nofkën; 'Fenomeno'. Fëmijëria jonë Ronaldo Luis Nazario de Lima ...

Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë Mohamed Salah ju ofron një mbulim të plotë të Historisë së Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Ta themi thjesht, ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj