Kryefaqja HISTORIKE EVROPIANE FOOTBALL Lojtarët e Futbollit Danez

Lojtarët e Futbollit Danez

Christian Eriksen Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'The Screamer'. Historia jonë e fëmijërisë Christian Eriksen plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Historia e fëmijërisë së Andreas Christensen Plus Fakte të paqarta të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një mbrojtësi i cili njihet më mirë me nofkën; "Danezi i Qetë i përulur". Historia jonë e fëmijërisë Andreas Christensen plus e pathënë ...

Kasper Dolberg Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me pseudonimin "Kukulla". Historia jonë e fëmijërisë Kasper Dolberg plus e pathënë ...

Lasse Schone Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e Plotë të një gjeniu të Futbollit më të njohur si "Schone". Historia jonë e fëmijërisë Lasse Schone plus Fakte të patreguara të biografisë sjellin në ...

Kasper Schmeichel Historia e Fëmijërisë Plus Fakte Biografia e Untold

Biografia jonë e Kasper Schmeichel ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Stine Gyldenbrand), Fëmija, Stili i Jetës, Net Vlera dhe ...

Histori të Fëmijërisë Yussuf Poulsen Plus Faktet e Biografisë së Untold

Biografia jonë e Yussuf Poulsen ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmija, Stili i Jetës, Jeta e Vlerë dhe Jeta Personale. Në...

Martin Braithwaite Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

Biografia jonë e Martin Braithwaite ju tregon Fakte në lidhje me historinë e tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Xhaxhai, Stili i Jetës, Pasuria Neto dhe Personale ...

Pierre-Emile Hojbjerg Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

Biografia jonë e Pierre-Emile Hojbjerg përshkruan Fakte mbi Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës, Jeta Personale dhe Net Vlera. Në logjikë ...

Jannik Vestergaard Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë e Jannik Vestergaard ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, E dashura e bërë Gruaja, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Ne nje...

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

Ronaldo Luis Nazario de Lima Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende Futbolli i cili njihet më shumë me Nofkën; 'Fenomeno'. Fëmijëria jonë Ronaldo Luis Nazario de Lima ...

Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë Mohamed Salah ju ofron një mbulim të plotë të Historisë së Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Ta themi thjesht, ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj