BallinaHISTORIKE EVROPIANE FOOTBALL

HISTORIKE EVROPIANE FOOTBALL

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Mario Balotelli Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të Futbollit me pseudonimin "Super Mario". Historia jonë e fëmijërisë Mario Balotelli plus Fakte të patreguara të biografisë sjellin ...

Cristiano Ronaldo Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të Biografisë

Biografia jonë e Cristiano Ronaldos ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Të dashurat e kaluara, Partneri, Stili i Jetës, Pasuria Neto dhe Personale ...

Leroy Sane Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'Proshutë'. Historia jonë e fëmijërisë Leroy Sane plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

Kevin De Bruyne Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'Xhenxhefili Pele'. Kevin De Bruyne Historia jonë e fëmijërisë plus Biografia e patreguar ...

Eden Hazard Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Eden Hazard ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Fakte Familjare, Gruaja, Fëmijët, Makinat, Vlera Neto, Stili i Jetës dhe Personale ...

Mesut Ozil Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Mesut Ozil ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Ish-Të dashurat, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj