Lojtarët e Uellsit të Futbollit

Gareth Bale Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me pseudonimin "Tarzan". Historia jonë e fëmijërisë Gareth Bale plus e pathënë ...

Aaron Ramsey Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; "Rambo". Historia jonë e fëmijërisë Aaron Ramsey plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

Ethan Ampadu Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografi

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me pseudonimin "The Next David Luiz". Fëmijëria jonë Ethan Ampadu ...

Ben Davies Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta të Biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me pseudonimin "Ben". Historia jonë e fëmijërisë Ben Davies plus e pathënë ...

Daniel James Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me pseudonimin "Dan". Historia jonë e fëmijërisë Daniel James plus e pathënë ...

Joe Rodon Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë e Joe Rodon ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, e dashura / gruaja që do të jetë, Makinat, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Në...

TREGIME MRE TRE MREDHA T F Futbollit

Kylian Mbappe Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

Biografia jonë e Kylian Mbappe ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Vëllezërit, E dashura, Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe ...

Historia e fëmijërisë së Paul Pogba Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë e Paul Pogba ju tregon Fakte rreth Historisë së tij të Fëmijërisë, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Maria Salaues), Fëmija (Labile Shakur), Stili i Jetës, Vlera Neto ...

Ronaldo Luis Nazario de Lima Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende futbolli që njihet më mirë me Nofkën; 'Fenomeno'. Ronaldo ynë Luis Nazario de Lima Historia e Fëmijërisë ...

Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Biografia jonë Mohamed Salah ju siguron mbulim të plotë të Historisë së tij të Fëmijërisë, Jetës së Hershme, Prindërve, Familjes, Gruas, Fëmijëve, Stilit të Jetës dhe Jetës personale. Thjesht ...

N'Golo Kante Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë N'Golo Kante ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Stili i Jetës, Makina, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në ...

Tregime Globale të Patreguara Globale

error:
Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj.