Lojtarët e Uellsit të Futbollit

Footballdo futbollist i Uellsit ka një histori fëmijërie. LifeBogger kap faktet më të kapura, befasuese dhe tërheqëse të biografisë në lidhje me këta yje futbolli (si aktivë ashtu edhe në pension).
Ta themi thjesht, kjo kategori portretizon një koleksion të Fëmijëve Stories Plus Untold Biography Fakte të futbollistëve të shquar (aktiv dhe në pension) nga Toka e Dragons (WALES).

error: