Ballina STARAT KLASIKE

STARAT KLASIKE

Çdo futbollisti klasik ka një histori fëmijërie. LifeBogger kap historitë më tërheqëse, befasuese dhe interesante për këto yje të futbollit që nga koha e fëmijërisë deri në datën.

Storia e së dielës Oliseh Childhood

Të dielën Oliseh Childhood Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

1
LB paraqet historinë e plotë të një legjende të futbollit nigerian, i cili njihet më mirë me emrin; "Shot Master". Storia e fëmijërisë sonë të së Dielës ...
Story Ashley Cole Fëmijëria

Ashley Cole Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara Biografia

0
LB paraqet Historinë e plotë të Geniusit të Kthyer Mbrapa i cili është i njohur me emër; "Cashley". Historia e fëmijërisë sonë Ashley Cole plus Biografia e patreguar ...
Story Dennis Bergkamp Fëmijëria

Dennis Bergkamp Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

0
LB paraqet historinë e plotë të një Legjenda Futur më të njohur nga Pseudonimi; "Holandez Jo Fluturues". Historia e fëmijërisë së Dennis Bergkamp-it dhe fakte të pambaruara të biografisë ...
Historia e fëmijërisë John Terry

Historia e fëmijërisë së John Terry Plus Fakte të paqarta të biografisë

0
LB paraqet Tregimin e Plotë të një Legjenda Chelsea e cila njihet më së miri nga Pseudonimi; "JT". John Terry Childhood Story ynë plus Biografi i patëmetë ...
Historia e fëmijërisë së Rio Ferdinand

Historia e fëmijërisë së Rio Ferdinand Plus Fakte të patreguara të biografisë

0
LB paraqet Tregimin e Plotë të Njeriut Legjenda Legjenda e Bashkuar e cila është më e njohur nga Pseudonimi; "Ferdz". Rio Ferdinand Historia e Fëmijërisë ...
Historia e fëmijërisë së Paul Scholes

Historia e fëmijërisë së Paul Scholes Plus Fakte të paqarta të biografisë

0
LB paraqet Historinë e plotë të një Genius të Futbollit më i njohur nga Pseudonimi; "Ginger Ninja". Historia e fëmijërisë së Paul Scholes dhe fakte të pambaruara të biografisë ...
Story Alan Shearer Childhood

Historia e fëmijërisë së Alan Shearer Plus Fakte të patreguara të biografisë

0
LB paraqet historinë e plotë të një Legjenda Premier League më të njohur nga Pseudonimi; "Smokey". Historia e fëmijërisë së Alan Shearer dhe fakte të pambaruara të biografisë ...
George Weah Historia e Fëmijërisë

George Weah Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

0
LB paraqet historinë e plotë të një zotit të futbollit dhe Presidentit i cili është i njohur më së shumti nga Pseudonimi; 'Mbreti George'. Historia e fëmijërisë së George Weah ...
Story Andy Cole Fëmijëria

Andy Cole Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

0
LB paraqet Historinë e plotë të një Futbollisti Classic i cili është i njohur më mirë me emrin; "Andy". Historia e fëmijërisë së Andy Cole Legjenda jonë plus Pashkët ...
Story Michael Owen Childhood

Michael Owen Childhood Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

0
LB paraqet Historinë e plotë të një Genius të Kthyer Mbrapa i cili njihet më së miri nga Pseudonimi; 'Njeriu Wonder'. Historia e fëmijërisë së Michael Owen ...

SHKRIMET E FËMIJËVE

SHTETET E VETM TT PAVARUR

error: Përmbajtja është e mbrojtur !!