Julian Brandt Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

LB paraqet Historinë e plotë të Geniusit të Futbollit i cili është i njohur me pseudonimin "Foshnja Face Jewel". Historia jonë e fëmijërisë Julian Brandt dhe Biografia e paturpshme Faktet ju sjellin një pasqyrë të plotë të ngjarjeve të dukshme që nga koha e fëmijërisë së saj deri më sot. Analiza përfshin historinë e tij të jetës para famës, jetës së marrëdhënieve, prejardhjes familjare dhe shumë fakteve OFF-Pitch (pak të njohur) rreth tij.

Po, të gjithë e dinë se ai është zhvendosur Leroy Sane në Kupën Botërore të 2018 FIFA nga Joachim Low. Megjithatë, vetëm një dore pak tifozë di shumë për Bio Julian Brandt-së e cila është mjaft interesante. Tani pa adieu të mëtejshëm, le të fillojmë.

Julian Brandt Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia -Jeta e hershme dhe familjare

Julian Brandt ka lindur në 2nd të muajit maj 1996 me nënën e tij, Heike Brandt (një shtëpiake) dhe babanë, Jürgen Brandt (një menaxher futbolli) në qytetin e Bremenit, Gjermania Veri-Perëndimore.

Julian Brandt ka lindur në një sfond të begatë të familjes. Ai u rrit në Bremen të Gjermanisë së bashku me vëllezërit e tij të ngjashëm Joscha Brandt dhe Jannis Brandt foto poshtë.

Familja Julian Brandt është e përbërë nga futbollistë dhe dominuar nga meshkujt. Ashtu si vëllai i tyre më i madh Julian, të dy vëllezërit Brandt figuronin mbi të gjitha duke luajtur futboll gjatë ditëve të tyre të fëmijërisë.

Babai i Julian Brandt, Jürgen Brandt, i cili ishte një ish-sulmues i SSV Vorsfelde, është aktualisht trajner i ekipit gjerman të gjashtë grupeve SC Borgfeld (Raporti i Tregut të Transfereve). Jürgen, përkundër angazhimit të tij menaxherial, vepron si një agjent për bijtë e tij.

Julian Brandt Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia -Jeta e marrëdhënieve

Pas çdo njeriu të madh, ka një grua të madhe, apo kështu shkon duke thënë. Dhe prapa pothuajse çdo anëtari të brezit të artë gjerman, ka një të dashurën magjepsëse. Njohja e jetës personale të Julian Brandt jashtë terrenit ndihmon në ndërtimin e një pamje të plotë të tij.

Emri i të dashurës së Julian Brandt është Emily i cili është fotografuar më poshtë me njeriun e saj para horizontit të mbrëmjes së Hamburgut.

Para fillimit të marrëdhënies së tyre, Julian Brandt gëzonte një periudhë të gjatë të vetmisë për shkak të përqendrimit të tij në ndërtimin e karrierës së tij dhe jo në një marrëdhënie. Fakti që nuk ka informacion në lidhje me jetën e tij të kaluar të dashurisë apo të dashurës sugjeron se marrëdhënia e tij e parë është me Emily.

Julian Brandt Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia -Fakte personale

Prindërit e Julian Brandtit duke përfshirë edhe vëllezërit e tij janë të gjithë praktik dhe të mirë-bazuar. Në një shënim më personal, Julian është dikush që i pëlqen të mbledhë frytet e punës.

Julian Brandt është i besueshëm, i durueshëm, praktik, i përkushtuar, i përgjegjshëm dhe i qëndrueshëm. Ai është sensual, i prekshëm dhe e konsideron prekjen dhe shijen si më të rëndësishmet e shqisave të tij. Më shumë, ai është i qëndrueshëm dhe konservator. Hobi i tij përfshin lojën e futbollit, shikimin e filmave (TV Seria) dhe duke luajtur FIFA.

Në një shënim përfundimtar mbi Julian Brandt Personal Life, ai dihet se ka frikë nga ndryshimet e papritur në ecurinë e karrierës së tij, ndërlikimet e marrëdhënieve dhe pasigurinë e çdo lloji.

Julian Brandt Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia -Karriera në Përmbledhje

Brandt ishte i pasionuar për të luajtur futboll nga ditët e tij të fëmijërisë dhe filloi karrierën e tij të hershme duke u bashkuar me sistemin e të rinjve nëpërmjet SC Borgfeld në vitin 2001 në moshën 5. Ai kaloi një total prej 9 vitesh në klub duke dalë nga çdo gradë e të rinjve.

Më poshtë është një foto e Julian Brandt gjatë viteve të tij të fundit në klubin e tij të lindjes SC Borgfeld.

Brandt në një përpjekje për t'u përballur me më shumë ekspozim dhe për të marrë më shumë përvojë vendosi të largohet nga klubi i tij i lindjes në 2009. Pas gjyqeve të suksesshme, ai u pranua në FC Oberneuland, duke luajtur për klubin për dy vjet (2009 në 2011) dhe duke bërë një emër për vete.

Pasi arriti aq shumë, Brandt dëshironte një përfundim të butë në karrierën e tij të të rinjve në një klub gjerman të lartë. Kjo çoi në një kalim nga FC Oberneuland në VfL Wolfsburg. Në klub, ai plaçkiti qëllimet e 27 në lojërat 48 gjatë dy sezoneve, të cilat e panë që ai të fitonte ligën e të rinjve. Kjo pa një fund të karrierës së tij të të rinjve në 2013. Pjesa tjetër, siç thonë ata, tani është histori.

Julian Brandt Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia -E induktuar në gjeneratën e artë gjermane

Duke qëndruar në mesin e shumë fëmijëve të tjerë të vlerësuar gjerman, Julian Brandt pa dyshim është konsideruar si një nga bartësit më premtues të botës.

Brandt ashtu si Timo Werner, Joshua Kimmich, Niklas Süle dhe Goretzka konsiderohet midis grupeve të futbollistëve të artë të Gjermanisë.

Julian Brandt Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia -Forca dhe dobësia e karrierës

Përparësitë: Julian Brandt është një tregtar me shpejtësi të dyfishtë, i cili është parakusht për një ditë përpara. Ai është i shkëlqyer në hapësira të ngushta dhe më e rëndësishmja, më e fortë se pamja e tij e butë.

dobësitë: Brandt vetë ka pranuar kohët e fundit se e tij "Puna mbrojtëse dhe aftësia drejtuese" janë fusha ku ai duhet të përmirësohet.

KONTROLLI I FAKTIT: Faleminderit për të lexuar Julian Brandt Childhood Story dhe fakte të patreguara të biografisë. në LifeBogger, ne përpiqemi për saktësi dhe drejtësi. Nëse shihni diçka që nuk duket e drejtë në këtë artikull, ju lutem vendosni komentin tuaj ose na kontaktoni !.

Duke u ngarkuar ...

LERË NJË PËRGJIGJE

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu