Hwang Hee-chan Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të Biografisë

0
Hwang Hee-chan Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të Biografisë

Biografia jonë e Hwang Hee-chan portretizon Fakte për Historinë e Fëmijërisë, Jetën e Hershme, Prindërit (Hwang Won-kyung dhe Song Young-mi) dhe Jetën Familjare. Për më tepër, mënyra e jetesës, e dashura, vlera neto dhe jeta personale e Hee-chan.

E thënë thjesht, ne ju paraqesim udhëtimin e jetës së sulmuesit, nga ditët e tij të hershme deri kur ai u bë i famshëm. Për të hapur oreksin tuaj të autobiografisë, këtu është galeria e fëmijërisë së tij deri në moshën e rritur-një përmbledhje e përsosur e Hwang Hee-chan Bio.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Histori të Fëmijërisë Yussuf Poulsen Plus Faktet e Biografisë së Untold
Biografia e Hwang Hee-chan
Përmbledhja e biografisë së Hwang Hee-chan. Shikoni historinë e tij të jetës dhe ngritjes.

Po, të gjithë e dinë për stilin e tij agresiv të lojës, i cili i ka mbajtur mbrojtësit larg nga shikimi i pranisë së tij. Sidoqoftë, vetëm një pjesë e vogël e njerëzve kanë lexuar për Biografinë e tij, e cila është mjaft interesante. Pa zhurmë të mëtejshme, le të fillojmë.

Hwang Hee-chan Historia e Fëmijërisë:

Falë stilit të tij të lojës, fansat i dhanë pseudonimin Bull (Hwangso). Hwang Hee-chan lindi në ditën e 26-të të janarit 1996 nga babai i tij, Hwang Won-kyung dhe nëna, Song Young-mi, në Chuncheon, Gangwon, Koreja e Jugut.

Ai është më i vogli nga dy fëmijët e lindur nga bashkimi midis prindërve të tij, fotografuar më poshtë. Sulmuesi kaloi ditët e fëmijërisë me Familjen e tij të zgjeruar. Duke qenë fëmija i fundit i lindur në shtëpinë e tij i fitoi atij kaq shumë dashuri nga të gjithë.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Histori të Fëmijërisë Dani Olmo Plus Faktet e Biografisë së Untold
Prindërit e Hwang Hee-chan
Një imazh i rrallë i Hwang Hee-chan dhe babait të tij, Hwang Won-kyung si dhe nënës së tij, Song Young-mi.

Si një djalë i vogël, Hwang ishte i apasionuar pas Taekwondo. Ai u bë sporti i parë që ai ndërmori ndonjëherë. Me entuziazëm, Koreani i ri praktikoi të gjitha aftësitë e nevojshme që mund të mësonte për të shkëlqyer në Taekwondo.

Ditët e rritjes:

Pas lindjes së tij, Familja e Hwang u transferua nga Chuncheon në Bucheon. Atje, ai u rrit së bashku me motrën e tij të madhe. Ndërsa u rrit, sulmuesi shijoi të kalonte kohë në shoqërinë e xhaxhait dhe gjyshërve të tij.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Ralph Hasenhuttl Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë
Motra Hwang Hee-chan
Një fotografi kthyese e ditëve të tij të fëmijërisë me motrën e tij të madhe. Në të vërtetë, ata përbëjnë një ekip personalitetesh gazmore.

Ata vazhdimisht e motivuan atë të punojë shumë për të pasur sukses në sport. Në kohën kur Hwang arriti orën 6, ai ishte dëshmitar se si vendi i tij kishte arritur në gjysmëfinale të FIFA World 2002 të organizuar në tokën vendase.

Ishte vërtet një arritje e lavdërueshme e arritur nga Koreja e Jugut dhe një motivim i madh për djalin e ri. Ai së shpejti vendosi ta kthejë vëmendjen drejt futbollit, dhe kjo e ndryshoi plotësisht jetën e tij.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Nuno Espirito Santo Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Sfondi i Familjes Hwang Hee-chan:

Fatmirësisht, golashënuesi nuk duhej të shqetësohej për problemet financiare pasi prindërit e tij kishin mjaft për të bërë kartën për nevojën e tij. Po, panairi i familjes së tij si një familje e klasës së mesme.

Babai dhe Nëna e Hwang kishin personalitete të gëzuara. Kjo i ndihmoi ata të trajtojnë bizneset e tyre në mënyrë efektive. Sigurisht, sensi i tyre i humorit u është kaluar fëmijëve dhe të afërmve të tyre.

Origjina e familjes Hwang Hee-chan:

Ka mjaft grumbull aziatikësh që bëjnë titujt kryesorë të futbollit evropian, dhe Hwang është një prej tyre. Ai është një shtetas i Koresë së Jugut dhe ka bërë shumë përpjekje për ta bërë vendin e tij krenar.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Ilaix Moriba Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Hwang është një vendas i Chuncheon, i cili shtrihet në pjesën veriore të Provincës Gangwon. Vendi i tij i lindjes është një qytet i lashtë që dihet se ka qenë i banuar rreth 1000 vjet më parë (që nga viti 2021).

Origjina e familjes Hwang Hee-chan
Një hartë e Koresë që tregon vendin e origjinës së dribluesit.

Interesante, Chuncheon është i famshëm për pjatat e tij me brinjë pule, të cilat vendasit i quajnë 'dak galbi '.

Arsimi Hwang Hee-chan:

Kur prindërit e sulmuesit u bindën se ai mund të qëndrojë më vete, ata e detyruan atë të transferohej në Uijeongbu. Atje ai studioi në Shkollën Fillore Singok. Në kohën kur arriti orën 11, Hwang kishte humbur Taekwondo për t'i dhënë futbollit vëmendjen e tij absolute.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Ki-Jana Hoever Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Që nga hera e parë që ai hyri në lojë, ai ishte jashtëzakonisht i mirë në të. I magjepsur nga natyra intriguese e futbollit, Hwang vendosi të ndiqte një karrierë si një futbollist profesionist.

Historia e Futbollit Hwang Hee-chan:

Siç e kemi përmendur më parë, mrekullia e re filloi ekspeditën e tij të futbollit nga shkolla fillore. Çuditërisht, Hwang u rrit në popullaritet si një nga lojtarët më të mirë në ekipin e tij të shkollës.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Timo Werner Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të pavërteta Biografia
Jeta e hershme e karrierës së sulmuesit Veteran
Shkathtësia dhe aftësia e tij atletike tejkaloi atë të bashkëmoshatarëve të tij që nga fillimi i tij i ri.

Ai mezi humbi një mundësi për të shënuar gola. Prandaj, sulmuesi filloi të bënte titujt kryesorë me performancën e tij në garat e spikatura.

A e dini?… Hwang Hee-chan ishte 11 vjeç kur u bë golashënuesi më i lartë në Turneun Hwarangdaegi 2008 dhe Kupën Rinore Dongwon. Më pas, performanca e tij i dha atij një vend në ekipin kombëtar U-12 të Koresë së Jugut.

Shtë interesante, ai shfaqi një aftësi të pakrahasueshme pasi shënoi 22 gola për vendin e tij në Kupën Kanga në Canberra, Australi. Ky bëmë u bë goli më i lartë i shënuar ndonjëherë në historinë e turneut.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Historia e fëmijërisë së Andre Silva Plus Fakte të patreguara të biografisë

Hwang Hee-chan Jeta e hershme e karrierës:

Në vitin 2009, Koreja e Jugut njohu talentin e tij duke e nderuar atë me Çmimin e Futbollit Cha Bum-kun. Çmimi zakonisht i jepet futbollistit më të madh të të rinjve në vend.

Jeta e hershme e karrierës së sulmuesit
Ai filloi të thyejë rekorde dhe të marrë çmime që në moshë fare të re.

Me mbarimin e shkollës fillore Singok, Hwang tashmë ishte vendosur si një atlet premtues. Ishte me mençuri të jashtëzakonshme që prindërit e tij e regjistruan në Shkollën e Mesme Jecheol.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Histori të Fëmijërisë Yussuf Poulsen Plus Faktet e Biografisë së Untold

Vendimi i tyre i mundësoi sulmuesit fillestar të paraqitej për ekipin U-15 të klubit të tij të futbollit shkollor-Pohang Steelers. Sigurisht, atij iu desh vetëm një pjesë e vogël e kohës për t'u mësuar me shokët e tij të lojtarëve.

Thyerja e të gjitha shanseve:

Siç do të kishte fati, Hwang filloi të ndotë shumë shanse ndërsa vazhdoi të vendosë rekorde të reja në futboll. Ai madje ndihmoi Pohang Steelers të fitonte ndarjen e shkollës së mesme të Ligës Kombëtare të Shkollave Koreane.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Ilaix Moriba Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë
Ditët e grevistëve në Pohang Steelers
Ditët e tij në Pohang Steelers ishin të mbushura me kaq shumë arritje të paharrueshme.

Falë performancës së tij mbresëlënëse, golashënuesit iu dha çmimi MVP i turneut. Në këtë fazë të jetës së tij, shumë analistë besuan se Hwang ka të ngjarë të tejkalojë nivelin e lojtarëve veteranë aziatikë si Park Ji Sung.

Biografia e Hwang Hee-chan-Rruga drejt historisë së famës:

Vitet pasuese të karrierës së tij e panë atë të ngrihet në ekipin U-18 të Pohang Steelers. Ai gjithashtu u bashkua me Shkollën e Mesme Pohang Jecheol në të njëjtën periudhë kohore. Hwang vazhdoi të respektonte emrin e tij në fushë.

Ai shënoi vazhdimisht më shumë gola sesa moshatarët e tij në gara të ndryshme. Në moshën 18 vjeç, fati shkëlqeu mbi sulmuesit e talentuar ndërsa ai nënshkroi një kontratë me klubin austriak, Red Bull Salzburg. Atje, ai kontribuoi në suksesin e klubit në fitimin e trofeve të ndryshëm.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Joshua Kimmich Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia
Hwang Hee-chan rruga drejt historisë së famës
Një nga momentet më të paharrueshme të jetës së tij në karrierë. Fjalët nuk mund të shpjegojnë gëzimin dërrmues që mbush zemrën e tij ndërsa feston triumfin e ekipit të tij.

Megjithë kohën e kufizuar të lojës që ai kishte në ekipin e tij të ri, ndikimi i tij gjatë atyre pak paraqitjeve ishte i pabesueshëm. Në gusht 2018, klubi i tij e pa nevojën për të huazoni atë te Hamburger SV për të marrë më shumë kohë për lojë dhe për të grumbulluar përvojë të mjaftueshme.

Biografia e Hwang Hee-chan-Histori suksesi:

Pas kthimit në Salzburg, sulmuesi formoi një trident të frikshëm sulmues me Erling Haaland Takumi MinaminoMe Kombinimi i tyre u bë aq vdekjeprurës sa tërhoqi duartrokitje nga fansat dhe analistët njësoj.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Historia e fëmijërisë së Helder Costa Plus Fakte të paqarta të biografisë
Historia e suksesit të lojtarëve
Çfarë pamje e bukur të shohësh tre të rinj pjellorë që festojnë së bashku. Në të vërtetë, Hwang e ka rrethuar veten me atletë të besueshëm.

Duke treguar aftësinë e tij të pakrahasueshme pavarësisht moshës së tij të re, RB Leipzig erdhi duke lypur për nënshkrimin e tij. Në korrik 2020, sulmuesi korean nënshkroi një kontratë pesë-vjeçare me klubin gjerman.

Ngritja e tij meteorike në yje erdhi si një tronditje për Familjen e tij. Prindërve të Hwang iu desh një kohë për të përpunuar faktin se ai po luante në një nga klubet më të mira të Gjermanisë.

Pasi nuk arriti të shënojë në sezonin e tij të parë në Bundesliga, Leipzig e dërgoi atë në huazim te Wolverhampton Wanderers në gusht 2021. Pjesa tjetër, siç thonë ata, është histori.

Ditët e Hwang Hee-chan në Wolverhampton
Nga pamja e gjërave, ju mund të thoni se ai mori një pritje të ngrohtë në stadiumin Molineux. Shpresojmë që ai të ketë një qëndrim të bukur në Wolverhampton.

E dashura e Hwang Hee-chan:

Ndërsa përpiluam këtë Biografi, kuptuam se sulmuesi veteran mund të përfundojë duke ecur në të njëjtën rrugë si Heung-min BiriMe Ekziston çdo tendencë që Hwang të shmangë marrjen e një gruaje derisa të vendoset në futboll.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Timo Werner Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të pavërteta Biografia
E dashura e Hwang Hee-chan
Kush mund të jetë e dashura me fat e dribluesit teknik?

Prandaj, ai nuk është futur në ndonjë lidhje romantike që ne njohim për momentin. Falë pamjes së tij të lezetshme, Hwang nuk do të duhej të luftonte për të marrë një të dashur sa herë që të vendosë.

Jeta personale e Hwang Hee-chan:

Një filozofi e bukur që përcakton golashënuesin larg fushës është LIRIA. Hwang kurrë nuk dëshiron ta gjejë veten në një pozitë të vështirë që do të krijonte çdo formë kufizimi.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Histori të Fëmijërisë Dani Olmo Plus Faktet e Biografisë së Untold

Ai beson se të gjithë kanë të drejtë të bëjnë atë që duan të bëjnë. Sigurisht, Koreani gjithmonë siguron që ai të shijojë flladin e butë të mjedisit të tij sa herë që është i vetëm.

Ju mund të shihni fjalë për fjalë eksitimin e tij në foton më poshtë ndërsa ai shtrin duart në një gjest që përshkruan personalitetin e tij të thjeshtë.

Jeta personale e Hwang Hee-chan
Çfarë ndjenje e bukur rrjedh mbi shpinë kur merr frymë thellë në një mjedis të bukur.

Stili i jetesës i Hwang Hee-chan:

Shtë interesante që sulmuesi nuk ka treguar asnjë tipar që përshkruan interesin e tij për të jetuar një mënyrë jetese luksoze. Pavarësisht se ka fituar një shumë të madhe parash, Hwang ka mbajtur modelin e tij të shpenzimeve në një çelës të ulët.

Ndërsa shkruaj këtë Biografi, atleti nuk është parë me ndonjë makinë ekzotike. Megjithëse ai mund të ketë blerë një rezidencë të shtrenjtë, asgjë nuk është thënë për të që nga viti 2021. Këtu është një fotografi që tregon veten e tij të përulur duke pirë një filxhan kafe në një hapësirë ​​të qetë.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Historia e fëmijërisë së Helder Costa Plus Fakte të paqarta të biografisë
Hwang Hee-chan Mënyra e jetesës
Një mënyrë e bukur për të shpenzuar paratë e tij në një shkallë të ulët buxhetore. Sigurisht, Hwang është ende i prirur për të ruajtur stilin e jetës së tij të ulët.

Familja Hwang Hee-chan:

Vendi i origjinës së sulmuesit është i njohur për përkushtimin e tyre absolut ndaj lidhjeve shtëpiake. Kjo është arsyeja pse shtëpia e tij lulëzoi së bashku si një familje e gjerë. Në këtë pjesë, ne ju paraqesim fakte interesante për secilin anëtar të menaxhimit të tij.

Rreth Atit të Hwang Hee-chan:

Hwang Won-kyung është babai i atletit. Ai ka krijuar një marrëdhënie cilësore babë-bir me fëmijën e tij më të vogël. Edhe pse ai nuk ka një sfond të mirë në futboll, Hwang Won-kyung bën përpjekje për të mbështetur përpjekjet e djalit të tij.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Joshua Kimmich Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia
Hwang Hee-chan babai
Shikoni një fotografi të rrallë të atletit dhe babait të tij, Hwang Won-kyung.

Interesante, ai është i arsimuar dhe i informuar mirë se si funksionon bota e futbollit. Prandaj, babai i Hwang e ndihmoi atë të vendoste se çfarë kontrate të merrte dhe atë që do të humbiste në fazën më të hershme të karrierës së tij.

Rreth Nënës së Hwang Hee-chan:

Menaxhimi i një shtëpie të përbërë nga të rinj dhe të moshuar është më shumë si një punë e mundimshme. Fatmirësisht, Nëna e Hwang-Song Young-mi-është mjaft në detyrën e kujdesit për Familjen e zgjeruar.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Ilaix Moriba Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë
Nëna e Hwang Hee-chan
Ai ka trashëguar pamjen e tij të lezetshme nga nëna e tij, Song Young-mi.

Ajo është besuesja dhe këshilltarja speciale e djalit të saj. Nëna e Hwang tenton t'i kushtojë më shumë vëmendje dhe dashuri djalit të saj pasi ai është fëmija i fundit i lindur i Familjes.

Rreth vëllezërve dhe motrave të Hwang Hee-chan:

Siç u tha më herët, dribluesi teknik nuk i kaloi ditët e Fëmijërisë vetëm. Ai u rrit së bashku me motrën e tij të madhe, emri i së cilës nuk përmendet në faqet e Biografisë së tij. Ndoshta ju nuk e dini se motra e Hwang është dy vjet më e madhe se ai.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Ralph Hasenhuttl Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Rreth të afërmve të Hwang Hee-chan:

Dribluesi i ri pati një udhëtim mjaft aventurier me gjyshërit e tij. Ndërsa ishte rritur, prindërit e tij ishin aq të zënë me punë saqë ai kryesisht i kalonte ditët me gjyshin dhe gjyshen e tij.

Gjyshërit Hwang Hee-chan
Një fotografi e bukur e Hwang Hee-chan dhe gjyshërve të tij. Ata janë aleatët e tij më të besuar.

Ata shpesh e shikonin atë gjatë orëve të stërvitjes dhe gjithashtu përgatitnin ushqime të mira për të. Mirësia e tyre do të ishte gjithnjë e gdhendur në zemrën e sulmuesit veteran. Hwang gjithashtu shijoi shoqërinë e xhaxhait të tij ndërsa u rrit.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Histori të Fëmijërisë Dani Olmo Plus Faktet e Biografisë së Untold

Hwang Hee-chan Fakte të patreguara:

Pasi të keni lexuar Biografinë e plotë të shënuesit, këtu janë disa realitete që do t'ju ndihmojnë të kuptoni në mënyrë të përsosur historinë e tij të jetës.

Fakti #1: Një miliarder në Korenë e Jugut:

Para transferimit të papritur të Hwang në Wolverhampton, ai po merrte një pagë vjetore prej 2.1 milion £ në Leipzig. Pasi analizuam me kujdes procedurat e tij financiare, ne vlerësuam vlerën e tij neto të vitit 2021 të ishte një shumë dërrmuese prej 3.6 milion £.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Nuno Espirito Santo Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Më poshtë është një ndarje e pagës së tij në kohën e përpilimit të kësaj Biografie. A e dini?… Një koreani mesatar do të duhet të punojë për 45 vjet për të bërë atë që fiton në një javë.

TENURAT/FITIMETHwang Hee-chan Leipzig Pagesa e Pagave në Fitimin e Koresë së Jugut (KRW)
Në vit:3,372,358,500 Won Korean (KRW)
Për muaj:281,029,875 Won Korean (KRW)
Në javë:64,753,427 Won Korean (KRW)
Në ditë:9,250,490 Won Korean (KRW)
Në orë:385,437 Won Korean (KRW)
Për Minutë:6,424 Won Korean (KRW)
Për sekond:107 Won Korean (KRW)
LEXO TREGIMIN E PLOT:
Histori të Fëmijërisë Yussuf Poulsen Plus Faktet e Biografisë së Untold

Ne e kemi llogaritur me kujdes Pagën e tij ndërsa tikleta e orës. Shihni sa shumë ka bërë Hwang Hee-chan që kur keni ardhur këtu.

Që kur keni filluar shikimin Bio e Hwang Hee-chan, kjo është ajo që ai ka fituar.

Fituesi Korean (KRW) 0

Fakti #2: Tatuazhet Hwang Hee-chan:

Ndryshe nga Shinji Kagawa, mrekullia aziatike ka marrë mjaft interes për artin e trupit. Megjithatë, ai nuk ka bërë shumë tatuazhe në trupin e tij. Nga ajo që kemi parë deri më tani, Hwang ka vetëm gjashtë karaktere të gdhendur në gjoks dhe në dorën e majtë.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Timo Werner Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të pavërteta Biografia
Tatuazhet e sulmuesve
Tatuazhet e tij ishin ngjyrosur për nder të gjyshërve të tij.

Sipas lojtarit, personazhet e tatuazheve janë emrat e gjyshit dhe gjyshes së tij. Ai kurrë nuk dëshiron të harrojë dashurinë dhe kujdesin që i shfaqën që nga fëmijëria e tij.

Kjo është arsyeja pse ai puth kyçin e dorës si një festë pasi shënoi një gol. It'sshtë gjesti më i mirë që ai mund t'u tregojë dy njerëzve që ishin aty për të që nga fillimi i tij modest.

Ende nuk mund ta besoj që gjyshi dhe gjyshja nuk janë me mua. Kështu që ndërsa isha në Austri, i kisha emrat e tyre të gdhendur në kyçet e dorës për t'i kujtuar të dy. po, nuk doja të harroja dashurinë që më treguan të dy.

Fakti # 3: Statistikat e FIFA-s:

Interesante, vlerësimet e Hwang tregojnë se ai nuk ka nxjerrë potencialet e plota të aftësive të tij. Ndoshta kur të arrijë kulmin e karrierës së tij, ai mund të përfundojë duke tejkaluar lojtarë të shkëlqyer si Henrikh Mkhitaryan.

Statistikat e lojtarit nga FIFA
Dribluesi teknik ka marrë një vlerësim mjaft të mirë. Ai ende duhet të punojë shumë për të nxjerrë potencialet e plota të aftësive të tij.

Përmbledhje e biografisë:

Tabela më poshtë jep informacion të detajuar në lidhje me Hwang Hee-chan. Kjo ju lejon të kaloni nëpër Historinë e tij të jetës sa më shpejt që të jetë e mundur.

Kërkimet e biografisëPërgjigjet e Wiki
Emri i plotë:Hwang Hee-chan
pseudonimi:Bull (Hwangso)
Mosha:25 vjeç dhe 8 muajsh.
Data e lindjes: 26 Janar 1996
Vendi i lindjes:Chuncheon, Gangwon, Koreja e Jugut
Babai: Hwang Won-kyung
Gjuha amtare:Kënga Young-mi
Vëllezërit e motrat:1 motra
E dashura:N / A
Paga vjetore:2.1 milion £ (Statistikat e 2021)
Te ardhura neto:3.6 milion £ (Statistikat e 2021)
Zodiaku:Ujëderdhësi
Kombësia:korean
Gjatesia:1.77 m (5 ft 10 në)
LEXO TREGIMIN E PLOT:
Joshua Kimmich Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Përfundim:

Para përfundimit të këtij kujtimi, është thelbësore të theksohet se një forcë shtytëse që ka ndihmuar Hwang të ketë sukses është zelli për ta bërë vendin e tij krenar. Sigurisht, e gjithë Familja e tij përbën një pjesë të ekuacionit të historisë së tij të suksesit.

Tani që ai e ka bërë atë të madh në futboll, ne jemi të sigurt se ai do të kujdeset për prindërit dhe motrën e tij. Falë fitimeve të tij të mëdha, nuk ka asnjë mënyrë që familja e tij të ketë frikë nga çdo lloj krize financiare.

LEXO TREGIMIN E PLOT:
Historia e fëmijërisë së Andre Silva Plus Fakte të patreguara të biografisë

Shpresojmë që të ju pëlqeu artikulli ynë në lidhje me Faktet e Biografisë së Fëmijërisë Hwang Hee-chan Plus. Ndani me mirësi atë që ju pëlqen më shumë në lidhje me dribluesin teknik korean.

Regjistrohu
Njoftoni
0 Comments
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet