Brendan Rodgers Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

Brendan Rodgers Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

Biografia jonë e Brendan Rodgers përshkruan Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Familja, Prindërit, Gruaja, Fëmijët, Stili i Jetës, Jeta e Vlerë dhe Jeta Personale.

Me pak fjalë, ne portretizojmë historinë e menaxherit profesionist të futbollit në Irlandën e Veriut. Lifebogger fillon nga ditët e tij të hershme, deri kur u bë i famshëm me Leicester City. Për t'ju dhënë një shije të natyrës tërheqëse të Bio të Brendan Rodgers, këtu është një përmbledhje piktoreske e jetës së tij.

Jeta dhe ngritja e Brendan Rodgers. Kreditë e imazhit- DailyRecord, Twitter, Telegrafi dhe Memecenter
Jeta dhe ngritja e Brendan Rodgers.

Po, të gjithë e dinë për stilin e tij menaxherial me kokë të ftohtë - duke i bërë lojtarët e tij mbani posedimin e topit dhe luani një lojë të rrjedhshme që kalon me topin që lëviz gjithmonë. Sidoqoftë, vetëm një pjesë e tifozëve të futbollit e konsiderojnë Biografinë tonë të Brendan Rodgers, e cila është mjaft interesante. Tani pa zhurmë të mëtejshme, le të fillojmë.

LEXO
Rhys Williams Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Brendan Rodgers Historia e Fëmijërisë:

Për fillestarët e Biografisë, ai mban pseudonimin "Buck Rodgers". Brendan Rodgers lindi në 26th ditën e janarit 1973 nga nëna e tij, Christina Rodgers dhe babai i tij, Malachy Rodgers në Carnlough, një fshat bregdetar në Irlandën e Veriut fotografuar më poshtë përmes Google Map.

Brendan Rodgers u rrit në fshatin e trazuar të Carnlough. Kredia e Imazhit - Google Map dhe DailyRecord
Brendan Rodgers u rrit në fshatin e trazuar të Carnlough.

Menaxheri i suksesshëm anglez me origjinë familjare nga Irlanda Veriore u rrit si fëmija i madh i pesë djemve të lindur nga prindërit e tij - Christina (nëna) dhe Malachy (babai). Brendan Rodgers vinte nga një familje e mesme e operuar nga babai i tij i cili ishte një piktor dhe dekorues. Ndërsa babai i tij merret me punën e tij të pikturës dhe dekorimit, mamaja e Brendan, Christiana u kujdes për Brendan e vogël dhe vëllezërit e tij. Ajo nganjëherë përfshihet si vullnetare për organizatën bamirëse irlandeze.

LEXO
Caglar Soyuncu Story Fëmijëria Plus Faktet e Biografisë së Pashprehura

Brendan u rrit duke provuar Troubles In Carnlough: Si një djalë i vogël i moshës 7, Brendan ishte ndër fëmijët e tjerë që ishin kryesisht të bazuar (mbajtur brenda) për shkak të shkallës së lartë të krimit në fshatin e tij të trazuar. Duke folur për krimin, në 4th të Qershorit 1980, anëtar i Partisë së Pavarësisë irlandeze dhe këshilltari i Këshillit të Larne Borough John Turnley u vra përmes një fushate të armatosur në fshat. Kjo u pasua nga vdekja e bandës besnike, Andrew Mason i cili u rrah përsëri për vdekje nga dy burra vendas në fshat.

LEXO
Histori të Fëmijërisë Takumi Minamino Plus Faktet e Biografisë së Untold
Brendan Rodgers Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë - Edukimi dhe krijimi i karrierës

Në fshatin e përgjumur të Irlandës Veriore të Carnlough, boshllëku mbaroi për shumicën e djemve të vegjël, përfshirë Brendan kur kishte futboll në këmbët e tyre. Sa i përket lojës së futbollit, familja Brendan Rodgers ishte përfaqësuar siç duhet, në fanbase të Sheffield të mërkurën dhe Celtic.

Rodgers luajti futboll gjatë periudhës sportive ndërsa ai merrte pjesë Të gjithë Shenjtorët Shkolla Fillore Katolike në Ballymena, një qytet në Irlandën e Veriut - 26 minuta me makinë nga shtëpia e tij e familjes. Pjesëmarrja në sport nuk ishte e vetmja gjë që shkon në familje. Në atë kohë, prindërit e Brendan Rodgers dëshironin që djemtë e tyre jo vetëm të merrnin një arsim, por prapë të merrnin një karrierë rezervë.

LEXO
Djibril Cisse Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Ndërsa Brendan zgjodhi futbollin, një nga vëllezërit e tij fëmijë mori muzikë, një vendim që e bëri tërë familjen e tij krenar në asnjë kohë. A e dini? Familja e Brendan Rodgers nuk e duron suksesin e hershëm të vëllait të tij Malachy Jnr i cili u bë një këngëtar i njohur dhe perëndimor.

LEXO
Historia e fëmijërisë së Moisiut Moisiu dhe Fakte të patreguara të biografisë
Brendan Rodgers Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë - Jeta e hershme e jetës

Ndërsa vëllai i tij i vogël shkëlqeu në karrierën e tij muzikore, Brendan Rodgers mori drejtimin e tij në përpjekjen e tij për të filluar një karrierë futbolli. Pas një gjyqi të suksesshëm në vitin 1984, Rodgers i vogël (foto më poshtë) filloi karrierën e tij të rinisë si mbrojtës me Ballymena United, skuadrën e tij lokale.

Brendan Rodgers gjatë viteve të tij të hershme si i ri me Ballymena. Kredia e imazhit- DailyRecord
Brendan Rodgers gjatë viteve të tij të hershme si i ri me Ballymena.

Gjatë ditëve të tij të lojës, Brendan Rodgers idhullizoi shokun e tij irlandez të veriut Anton Rogan i cili ishte 7 vjet i moshuari i tij. Ai bëri një përshtypje të madhe në karrierën e tij të re, një feat që i dha atij njohje ndërkombëtare edhe para se të mbaronte akademinë.

A e dini? Ndërsa ishte akoma një lojtar i akademisë, Brendan Rodgers u thirr për të përfaqësuar Irlandën Veriore në nivelin e shkollës. Një pjekuri e tillë në moshë të re e pa klubin e tij në 1987 duke e projektuar atë në futboll të moshuar.

Brendan Rodgers Vitet e hershme me Ekipin e tij Schoolboy. Kredia e imazhit- DailyRecord
Brendan Rodgers Vite Years me Ekipin e tij Schoolboy.

Rodgers vazhdoi të përparonte me fshatin e tij pas diplomimit të akademisë. Në vitin 1988, ai vazhdoi të përfaqësonte Irlandën e Veriut pasi u transferua në Kolegjin St Patrick's duke luajtur kundër vendit më të mirë të futbollit në botë- Brazil.

Brendan Rodgers luajti futboll ashtu siç dëshiron që ekipet e tij të luanin në një epokë kur Irlanda e Veriut ishte krejt e padëgjuar. Në atë kohë, ish-trajneri i tij mund të kujtojë se si ai ishte kaq plot energji dhe konsiderohej si e ardhmja e ekipit të të rriturve të vendit. Përkundër të gjitha këtyre falënderimeve, Brendan Rodgers nuk di pak për këtë Kohë të errët duke ardhur në rrugën e tij.

Brendan Rodgers Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë - Rruga e vështirë për historinë e famës

Pasi u kthye profesionist me Ballymena United, Brendan Rodgers në moshën 18 nënshkroi për Reading. A e dini? Karriera e tij profesionale e futbollit u soll në një fund të papritur para se të fillonte edhe për shkak të një gjendje gjenetike të gjurit të njohur gjithashtu si Disecanet e osteokondritit familjar.

Brendan Rodgers vuante nga gjendja gjenetike e gjurit e cila paralizoi karrierën e tij të futbollit. Kredite e imazhit - klikimfaqe, pirg dhe MemeCenter.
Brendan Rodgers vuante nga gjendja gjenetike e gjurit e cila paralizoi karrierën e tij në futboll.

Pa dyshim, çdo futbollist që ka jetuar përmes një dëmtimi të tillë, duke çuar në një fund të papritur të një karriere, do të dijë edhe shumë mirë dhimbjen e thellë emocionale që mund të shkaktojë. U deshën vite Brendan Rodgers për të kapërcyer traumat emocionale dhe psikologjike të shkaktuara nga incidenti.

Pas pensionit të tij të detyruar, Rodgers u kompensua nga Reading i cili i siguroi punë Traineri i të rinjve. Për të fituar më shumë përvojë stërvitore, Rodgers kaloi në stërvitje të të rinjve me futboll jo-ligë me Newport (IOW), Witney Town dhe Newbury. Gjithashtu, në përpjekje për të shtuar pagat e tij të vogla si trajner i të rinjve, Brendan Rodgers filloi të punojë me të John Lewis dyqane për të mbështetur familjen e tij të re.

LEXO
Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë
Brendan Rodgers dikur punonte në John Lewis Store për të ushqyer familjen e tij. Kredia e imazhit - MemeCenter dhe cilësi
Brendan Rodgers dikur ka punuar në John Lewis Store në mënyrë që të ushqejë familjen e tij.
Brendan Rodgers Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë - Ngritja në Fame Story

Si e ndihmoi Jose Mourinho: Pasi të keni mbledhur shumë para multitasking si një trajner rinie dhe menaxher i dyqaneve, Brendan Rodgers në fund të 1990 morën vendimin për të udhëtuar në Spanjë në mënyrë që të marrin arsimim të avancuar për stërvitje. Pas arsimit dhe pasi e mbajti ende punën e tij në Reading, ai filloi të aplikojë për punë me disa klube të larta, njëra prej të cilave ishte Chelsea FC e rinovuar e menaxhuar nga Jose Mourinho.

Brendan Rodgers ditë si trajner i të rinjve Chelsea. Kredia e imazhit- Sportskeeda
Brendan Rodgers ditët si trajner i të rinjve Chelsea.

A e dini se? Jose Mourinho ishte i impresionuar me CV-në e tij Brendan Rodger, që ai e ftoi atë për një punë të të rinjve Chelsea një intervistë të cilën ai e kaloi. Rodgers la punën e tij si drejtor i akademisë në Reading për një lëvizje në botën e madhe të futbollit, duke u bërë trajneri kryesor i të rinjve të akademisë Chelsea në vitin 2004.

LEXO
Kelechi Iheanacho Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Jose Mourinho promovoi Rodgers të jetë një menaxher i ekipit rezervë në magjinë e tij dy vjeçare të Chelsea. Ky promovim erdhi sepse Brendan ishte shumë besnik ndaj shefit të tij (foto më poshtë) i cili i dha mundësinë të rritet.

Jose Mourinho promovoi Brendan Rodgers për shkak të besnikërisë gjatë ditëve të tij me Chelsea. Kredia- DreamTeamFC
Jose Mourinho promovoi Brendan Rodgers për shkak të besnikërisë gjatë ditëve të tij me Chelsea.

Pas e veçanta largimi, Brendan Rodgers mbajti në atë pozicion nga menaxherët e mëpasshëm të Chelsea, Avram Grant dhe Luiz Felipe Scolari. Pasi mori kohën e mjaftueshme për t’u rritur, Brendan Rodgers u nis për në Watford, Reading dhe qytetin e plotfuqishëm të Swansea si kryeshef.

LEXO
Andy Carroll Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Në qytetin Swansea, trajneri më pak i njohur filloi të merrte njohje publike ndërsa udhëzoi klubin Uells për në fluturimin më të lartë, një arritje që i dha atij punën 2012 Liverpool. Në Liverpool, Brendan Rodgers u afrua për të fituar titullin 2014 Premier League. Pavarësisht se nuk fitoi, ai siguroi futbollin e Champions League për herë të parë (për herë të parë në pesë vjet).

LEXO
Luis Suarez Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Pas daljes nga Liverpooli, Rodgers u emërua menaxher i kampionëve skocez të Premier Ligës, Celtic. Më mirë se u shkatërrua, ish-trajneri i Liverpool shkoi nga forca në forcë. ai e çoi Celtic në një sezon të pamposhtur vendas në vitin e tij të parë, dhe t'i mbështjellë të gjitha, trebles në të dy sezonet e tij të para.

LEXO
Philippe Coutinho Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia
Brendan Rodgers fitoi trefishin dy herë për Celtic- nderi i tij më i lartë si menaxher. Kredia e imazhit- LcFc
Brendan Rodgers fitoi trefishin dy herë për Celtic- nderi i tij më i lartë si menaxher. 

Pjesa tjetër, siç thonë ata, tani është histori.

Brendan Rodgers Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë - Jeta e marrëdhënieve

Brendan Rodgers takoi të dashurën e tij Sussan në kohën kur ai ishte pa trup, menjëherë pas momentit të lëndimit dhe vendimit për të lënë lojën e futbollit. Të dy datojnë për gati një dekadë. Brendan ishte 28 vjeç kur u martua me Sussan në vitin 2001 DERISA ai ishte akoma një organ pa trup në botën menaxheriale.

LEXO
Djibril Cisse Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia
Gruaja e Brendan Rodgers Sussan që jetojnë së bashku të lumtur para divorcit. Kredia e imazhit- Pasqyrë
Gruaja e Brendan Rodgers, Sussan, që jetojnë së bashku të lumtur para divorcit.

Susan Rodgers qëndroi me burrin e saj përmes trashë dhe të hollë, që nga momenti kur ai ishte menaxher dyqani në John Lewis, e deri kur u bë trajner i të rinjve Chelsea dhe më e rëndësishmja, në kohën kur arriti kulmin e karrierës së tij stërvitore në Liverpool. Të dy dashamirët kanë bekuar me dy fëmijë përkatësisht; Anton Rodgers (lindur; 26 Janar 1993) dhe Mischa Rodgers. Më poshtë është një foto e fëmijëve të Brendan Rodgers nga Susan.

LEXO
Philippe Coutinho Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia
Njihuni me fëmijët e Brendan Rodgers- Anton dhe Mischa Rodgers. Kredia-Koha & Pasqyra
Njihuni me fëmijët e Brendan Rodgers- Anton dhe Mischa Rodgers. 

A e dini? Djali i Brendan Rodgers, Anton Michael Rodgers ndoqi hapat e babait të tij. Futbollisti irlandez profesionist i cili luan si mesfushor filloi karrierën e tij të të rinjve me akademinë e Chelsea FC nga 2006 në 2011 ku babai i tij e stërviti atë.

LEXO
Kelechi Iheanacho Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Historia e DivorcitGjatë mandatit të Rodgers në Liverpool, marrëdhënia midis tij dhe Sussan filloi të acarohej, një zhvillim i cili çoi në një betejë intensive gjyqësore mes të dyve. Nevoja për të siguruar zgjidhje financiare pa Brendan Rodgers të përfshihej në një grindje multimilionëshe mbi perandorinë e pronës së tij familjare që përbëhet nga 102 shtëpi me vlerë miliona paund (Raporti i DailyMail).

LEXO
Histori të Fëmijërisë Takumi Minamino Plus Faktet e Biografisë së Untold

Rodgers u divorcua nga gruaja e tij Susan pas martesës 14 vjet në vitin 2015. Ai duroi dhe priti dy vjet para se të propozonte dhe martohej me gruan e tij të fundit Zonja Charlotte Searle. Ishte një martesë përrallore që ndodhi në Loch Lomond në Skoci në vitin 2017.

LEXO
Rhys Williams Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë
Brendan Rodgers u martua me Charlotte në klubin e golfit Loch Lomond në Scottland. Kredia e imazhit- Pasqyrë
Brendan Rodgers u martua me Charlotte në klubin e golfit Loch Lomond në Scottland.

Brendan Rodgers u martua me zonjën Charlotte Searle në 2017 vetëm pas katër muajsh që ai propozoi në New York. Para martesës së saj, Znj Charlotte Searle ishte një divorc, e cila u takua me Rodgers ndërsa ajo ishte duke punuar si një Koordinatori i udhëtimit në Liverpool FC dhe ai ishte ende menaxheri i Liverpool. Pak dihet nëse takimi i tyre i hershëm ishte shkaku i çështjeve të martesës së Brendan Rodgers që çuan në një divorc me ish-gruan e tij Susan.

LEXO
Caglar Soyuncu Story Fëmijëria Plus Faktet e Biografisë së Pashprehura

Charlotte Searle oozon besimin në secilën prej tyre. Ajo është një person vetëmohues që nuk bën asgjë më shumë sesa të ofrojë mbështetje emocionale për burrin e saj edhe ti kjo do të thotë të vendosësh në pritje jetën e saj dhe punën e largët.

Charlotte Searle shijoi çdo pjesë të suksesit të burrit të saj në Celtic. Kredia e imazhit- DailyMail
Charlotte Searle shijoi çdo pjesë të suksesit të burrit të saj në Celtic. 
Brendan Rodgers Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë - Jeta personale

Njohja me Brendan Rodgers Jeta personale larg çështjeve të futbollit do t'ju ndihmojë të merrni një pamje të plotë të personalitetit të tij. Larg fushës, Rodgers përshkruhet si një njeri miqësor, i sjellshëm dhe zemërgjerë që e do të shoqërohet me pothuajse të gjithë - nga tifozi i tij besnik deri tek kamerieri i restorantit.

LEXO
Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë
Njohja me Brendan Rodgers Jeta personale larg futbollit. Kredia e imazhit: Belfastlive
Njohja me Brendan Rodgers Jeta Personale larg futbollit.

Rodgers beson në lumturi sesa të ndjekë paratë, madje ti e bën atë është një e keqe e nevojshme. Sipas raportimeve, ai dikur hodhi poshtë një qasje nga a Klub kinez gjatë verës së tregimit 2018 BBC Skoci se "Me Kinën, janë para të mëdha, por këtu kam gjetur lumturinë".

LEXO
Historia e fëmijërisë së Moisiut Moisiu dhe Fakte të patreguara të biografisë
Brendan Rodgers Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë - Jeta familjare

Në këtë pjesë të shkrimit tonë, ne ofrojmë më shumë informacion në lidhje me anëtarët e familjes së Brendan Rodgers duke filluar nga mamaja e tij.

Rreth mamasë së Brendan Rodgers: Christiana kishte një pamje tjetër fetare të krishterë nga burri i saj, të cilën nuk lejoi të kishte ndonjë ndikim negativ te Brendan dhe vëllezërit e tij. Christina Rodgers ishte një protestante e devotshme deri në vdekjen e saj në 2010, vit kur ajo vuajti nga një sulm tragjik në zemër.

LEXO
Luis Suarez Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Rreth babait të Brendan Rodgers: Malachy Rodgers, babai i Brendan Rodgers ishte një piktor, dekorues dhe më e rëndësishmja, një katolik i devotshëm. Ai jetoi dhe vuajti nga Kanceri në fazën e vonë të jetës së tij. Malachy nuk mund ta duronte pasi bashkëshortja e tij Christiana kaloi në vitin 2010. Ai vdiq nga efekti i sëmundjes së kancerit menjëherë pasi gruaja e tij u largua nga bota.

Vëllezërit Brendan Rodgers: Në familjen e Brendan Rodgers të përbërë nga vëllezër e motra meshkuj dhe siç u tha më herët, ai nuk është i vetmi anëtar i familjes së tij që ka provuar suksesin. Brendan dhe vëllai i tij, Malachy Rodgers Jnr janë të njohur mirë si Rodgers të suksesshëm. Malachy Rodgers Jnr në foto më poshtë bëri një emër për veten e tij duke vazhduar një karrierë muzikore në NashvilleTennessee, Shtetet e Bashkuara.

LEXO
Andy Carroll Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia
Njihuni me Vëllain e Brendan Rodgers- Declan Rodgers. Kredia e imazhit- TheSun
Njihuni me Vëllain e Brendan Rodgers - Declan Rodgers.

A e dini? Malachy Rodgers Jnr me bazë në Nashville i cili është mbiquajtur si 'Mal'luajti në shfaqjen e talenteve të BBC'Vend i ftohtë'në vendlindjen e tij në Irlandën e Veriut para se të nisej për në SHBA (Tenesi) ku ai u bë një hero kulti. Në anën tjetër të jetës, një nga vëllezërit e Brendan Rodgers me emrin Declan Rodgers nuk e bëri atë të bëhej i pasur dhe i suksesshëm. I varfri Declan Rodgers në foto më poshtë, një herë u godit me falimentim pasi u ndoq për borxhe serioze.

LEXO
Andy Carroll Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia
Brendan Rodgers 'theu vëllain- Declan. Kredia TheScottishSun
Brendan Rodgers 'theu vëllain- Declan.
Brendan Rodgers Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë - Lifestyle

Brendan Rodgers është një shef multi-milioner i cili dikur mori një paketë të bukur kompensimi prej rreth 8 milion £ kur u shkarkua si menaxher i Liverpool në tetor 2015. Duke kaluar te Celtic, ai gjithashtu u bë shefi më i paguar në historinë e klubit, duke fituar rreth 45,000 £ në javë.

Përkundër të gjitha këtyre parave, Brendan jeton një mënyrë jetese mesatare nga jashtë. Kjo nënkupton që Rodgers ka një një bazë e fortë se si t'i mbani kontrollet dhe të organizuara financat e tij. Ai nuk është një person i mediave sociale, nuk ka llogari (në kohën e shkrimit) dhe thjesht përqendrohet në punën e tij.

LEXO
Rhys Williams Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë
Njohja me faktet e jetesës së Brendan Rodgers. Kredia e imazhit- TheHeraldScotland dhe CelticNews Tani
Njohja me faktet e jetesës së Brendan Rodgers. 
Brendan Rodgers Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë - Fakte të patreguara

Vitet e vështira 4 të jetës së tij: Vitet që fillojnë nga 2010- 2014 u tha të ishin vitet më traumatike të E gjithë jeta e Brendan Rodgers. Ato vite u përfshinë nga telashe familjare që kundërshtuan presionin nga suksesi profesional (siç u pa gjatë ditëve të tij me Liverpool). Duke filluar, familja filloi të thyejë zemrën kur ai humbi nënën e tij, të ndjekur nga babai i tij disa muaj më vonë. Trashëgimia e tragjedisë vazhdoi kur Rodgers humbi gruan e tij (përmes shkurorëzimit), humbi pronat e tij (për divorc) dhe së fundi, duke humbur punën e tij prestigjioze Liverpool.

LEXO
Historia e fëmijërisë së Mohamed Salah Plus Fakte të paqarta të biografisë

Ish-burri i gruas së tij të fundit mori jetën e tij: Gruaja e re e Brendan Rodgers Charlotte Searle ishte martuar më parë me Steven Hind, një menaxher i zhvillimit të biznesit. Të dy në foto më poshtë ishin të martuar 17 muaj, kishin një vajzë së bashku para se të divorcoheshin përfundimisht në 2013.

Ish-burri i gruas së Brendan Rodgers i dha fund jetës pasi gruaja e la atë. Kredia e imazhit- DailyMail
Ish-burri i gruas së Brendan Rodgers i dha fund jetës pasi gruaja e la atë.

A e dini? Steven Hind u gjet i vdekur në dhomën e tij në hotelin popullor London Bosco. Kolegu i tij vuri re se ai ka vdekur pasi nuk arriti të paraqitej në punë rreth tetorit 2017. Ish-burri i gruas së Brendan Rodgers mori jetën e tij pasi shkruajti një shënim duke thënë 'ai nuk mund të vazhdonte më tej'.

LEXO
Luis Suarez Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Djali i tij u akuzua për sulm: Vetëm pasi Brendan Rodgers u nda me gruan e tij, hallet e tij familjare vazhduan. Këtë herë, djali i Rodgers (Anton) dhe tre persona të tjerë u futën në telashe. Ata morën fotografi të tyre ndërsa sulmonin gruan adoleshente, veprim që çoi në arrestimin dhe ndjekjen penale të tyre në gjykatë.

LEXO
Histori të Fëmijërisë Takumi Minamino Plus Faktet e Biografisë së Untold
Brendan Rodgers Son u arrestua një herë pasi ai sulmoi fizikisht një zonjë. Kredia e imazhit- DailyMail
Brendan Rodgers Son u arrestua një herë pasi ai sulmoi fizikisht një zonjë.

Vepra u tha të kishte ndodhur në Jury's Inn Hotel me vendndodhje në Brighton në korrik 2011. Me dhimbje, Brendan Rodgers shikoi gjyqin e djalit të tij nga një galeri publike. Anton më vonë u shpall i pafajshëm pasi u akuzua për sulm seal, të cilin babai i tij e etiketoi 'Një turp'

KONTROLLI I FAKTEVE: Faleminderit që lexuat Faktet e Biografisë sonë të Fëmijërisë në Brendan Rodgers. në LifeBogger, ne përpiqemi për saktësi dhe drejtësi. Nëse gjeni diçka që nuk duket si duhet, ju lutemi ndani me ne duke komentuar më poshtë. Ne gjithmonë do t'i vlerësojmë dhe respektojmë idetë tuaja.

Regjistrohu
Njoftoni
0 Comments
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet