Brandon Williams Fëmijëria Story Plus Faktet e Biografisë së Untold

Brandon Williams Fëmijëria Story Plus Faktet e Biografisë së Untold

Biografia jonë e Brandon Williams ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, E dashura / Gruaja që do të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe Jeta Personale.

Me pak fjalë, ne ju japim historinë e futbollistit profesionist anglez me Nofkën “Krunde“ Historia e tij e jetës fillon nga ditët e tij të hershme, deri kur ai u bë i famshëm me lojën.

Po, të gjithë e dinë që ai është një krah i majtë që është i guximshëm, fizik dhe në kohën e shkrimit, i vendosur të zhvendoset Luka Shaw i ri. Sidoqoftë, vetëm një pjesë e tifozëve të futbollit e konsiderojnë versionin tonë të Biografisë së Brandon Williams që është mjaft interesante. Tani pa zhurmë të mëtejshme, le të fillojmë.

Shih edhe
Historia e Fëmijërisë Ben White Plus Fakte të patreguara të biografisë

Brandon Williams Historia e Fëmijërisë - Historiku familjar dhe jeta e hershme:

Brandon Paul Brian Williams lindi në 3 të shtatorit 2000 për prindërit e tij në qytetin e Manchester, Mbretëria e Bashkuar. Futbollisti, nga një rrënjë familjare e Anglisë së Bardhë, lindi në agimin e mijëvjecarit të ri, vitin (2000) ku ndërprerjet teknologjike siç pretendohej më parë do të ndodhin- në të vërtetë nuk ka ndodhur kurrë.

Brandon Williams lindi në vitin 2000, viti në botë, në të vërtetë nuk mbaroi kurrë dhe të gjitha parashikimet u pa se ishin të rreme. Kredia e imazhit: BBC, Instagram dhe Amazon
Brandon Williams lindi në vitin 2000, viti në botë, në të vërtetë nuk mbaroi kurrë dhe të gjitha parashikimet u pa se ishin të rreme.

Të tregohet e vërteta!… Atë vit 2000 kur lindi Brandon, kurrë nuk ishte një Y2K, (bug famëkeq të mijëvjeçarit). Në fakt, aeroplanët siç parashikohet kurrë nuk ranë nga qielli. Edhe raketat nuk kanë qëlluar aksidentalisht dhe rivendosja hipotetike e datave në kompjuter nuk ka ndodhur kurrë. Mosekzistenca e këtyre ngjarjeve të parashikuara të frikshme paraqiti një lehtësim të madh prindërit e Brandon Williams.

Shih edhe
Alex Oxlade Chamberlain Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

ashtu si Marcus Rashford, Brandon Williams ka origjinën e tij familjare nga qyteti i madh i Mançesterit. Ky është një qytet me trashëgimi të madhe sportive dhe më e rëndësishmja, etiketuar si një nga vendet më të gjalla për të qëndruar në Evropë. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një darkë të shijshme, bar të verës, tradicionale 'ale e vertete'pub, ose vend për të kërcyer natën larg, qyteti i Mançesterit (foto më poshtë) i ka të gjitha.

Brandon Williams e ka origjinën e tij familjare nga qyteti i madh i Mançesterit, Angli. Kredia: VisitManchester
Brandon Williams e ka origjinën e tij familjare nga qyteti i madh i Mançesterit, Angli.

Ylli i Manchester United u rrit në një shtëpi të klasës së mesme. E Brandon's prindërit ishin si shumica e qytetarëve mesatarë të Mançesterit që bënin punë mesatare por nuk kishin arsimimin më të mirë financiar. Familja jetonte në një shtëpi me të ardhura të ulëta në një zonë të rënduar me aktivitete futbolli.

Brandon Williams Historia e Fëmijërisë - Edukimi dhe Ndërtimi i Karrierës:

A e di ... Laddo djalë lokal nga Manchester në fazat e hershme të jetës së tyre duhet të zgjedhë nëse ata janë një DJALLI KUQ OR Tifoz NOISY NEIGHBOR (Sky Blue)?.

Brandon Williams - si një fëmijë tjetër që rritet në Mançester iu përgjigj Pyetjes së Kuqe dhe Qiellit të Kaltër. Kredia e imazhit: Twitter
Brandon Williams - si një fëmijë tjetër që rritet në Mançester iu përgjigj Pyetjes së Kuqe dhe Qiellit të Kaltër. Kredia e imazhit: Twitter

Përgjigjja e pyetjes është e nevojshme pasi me siguri nuk ka rëndësi nëse i keni rrënjët e familjes suaj jashtë qytetit. Përderisa këmba juaj është në Mançester, pritet të keni një përgjigje për pyetjen. Përsëri, ndërsa i përgjigjeni pyetjes, duhet të luteni që përgjigjja juaj të mos dalë jashtë pikës, si zgjedhja e klubeve neutrale p.sh; Rochdale, Bolton Wanderers ose Wigan.

Për Brandon Williams, përgjigjja ishte e thjeshtë-Manchester United ', një klub të gjithë anëtarët e tij të familjes e mbështetën. Përveç të qenit një tifoz i futbollit dhe duke luajtur ndeshjen herë pas here pas periudhave të shkollës, Brandon i vogël e dinte se ai kishte talent për të bërë emër me futbollin. Në moshë të hershme, ai filloi të ëndërronte të shihte veten në akademinë e United.

Për të arritur rrugën e tij deri në standardet e akademisë, filloi e majta e ashpër-zvogëluese duke luajtur ndeshjen me konkurrencë në fushat lokale të Mançesterit. Nuk kaloi shumë dhe ai u njoh nga skautët e Man United që e ftuan për të gjyqe me klubin. Krenaria e prindërve dhe familjarëve të tij Brandon Williams nuk njihte kufij në kohën kur kaloi provat dhe u pranua në akademinë e United.

Brandon Williams Historia e Fëmijërisë - Jeta e Hershme e Karrierës:

Duke kuptuar dëshirën e djalit të tyre për të luajtur futboll për të jetuar, prindërit e Brandon Williams bënë gjithçka që mundën për të mbështetur karrierën e tij të re. A e dini? Brandon u bashkua me United (në moshën 6) në një kohë kur korporata amerikane e sigurimeve AIG sponsorizoi bluzat e klubit dhe SHQIP- C Ronaldo ishte në kulmin e fuqive të tij.

Në fillim, Brandon e dinte se ai kishte nevojë për më shumë sesa thjesht një teknikë dhe ambicie të shkëlqyeshme për të kaluar nëpër radhët e akademisë shumë konkurruese të klubit. Ai duhej të zbatonte inteligjencën e lojës, pjekurinë, strategjitë e aftësisë fizike dhe më e rëndësishmja, duke pasur një mendim të duhur për të shkëlqyer. Kjo pa që djali vendas po kalonte me sukses radhët, duke siguruar rrugën e tij deri në skuadrën nën 23 të klubeve.

Shih edhe
Ben Chilwell Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Brandon Williams Fakte të Biografisë - Rruga drejt Famës:

Në fillimin e sezonit 2017 / 2018, Brandon u promovua në skuadrën Under-23. unëNuk u desh shumë sepse ai u bë një plak në rolin e tij të pjekur në të majtën. Si shpërblim për këmbënguljen, pjekurinë dhe vetëbesimin e tij, Brandon Williams iu dorëzua shiriti i kapitenit të skuadrës rezervë të United pavarësisht se ishte vetëm 18- çfarë arritje për djaloshin me qen.

Brandon Williams Road to Fame Story- Pjekuria e tij e çoi atë të bëhej udhëheqës. Kredia e figurës: Bllokimet
Rruga e Brandon Williams drejt Fame Story - Pjekuria e tij e bëri atë të bëhet një udhëheqës.

Brandon Williams Bio - Ngritja e famës:

Shfrytëzimi i oportunitetit të majtë: me Luka Shaw duke u bërë e ndjeshme ndaj dëmtimeve dhe Ashley Young duke mos qenë në të mirën e tij, Brandon pa një dobësi në pozitën e majtë të mbrojtësit të United dhe menjëherë filloi të hiqte planet për të mbushur vendin e dridhur.

Shih edhe
Historia e fëmijërisë së Danny Welbeck Plus Fakte të patreguara të biografisë

Së pari, Brandon në 30th të Gushtit 2019 luftoi me sukses rrugën e tij në skuadrën e të rinjve në Angli, një zhvillim që rriti CV-në e tij. Pastaj, e majta e adoleshencës filloi të përpëliste planet për të uruar shefin Ole Gunnar Solskjaer dhe tifozët e United në përgjithësi. Sepse Brandon ishte një lojtar vendas i lindur dhe rritur në Manchester (ashtu si Marcus Rashford), kishte atë romancë shtesë, në momentin që ai shpërtheu në skenë, duke dhënë një shfaqje mbresëlënëse.

Shih edhe
Historia e fëmijërisë së Jadon Sancho Plus Fakte të patreguara të biografisë

Ndërsa sezoni 2019 / 2020 i Manchester United vazhdoi të keqësohej, kishte një tendencë në rritje për të kërkuar gjithçka që do të ofronte një shkëlqim shprese në majtë-mbrapa. Shfaqja e Brandon Williams u bë ajo shkëlqim shprese për klubin pasi ylli vendas në asnjë moment nuk shënoi golin e tij të parë të Premier League kundër Sheffield United në 24th të Nëntorit, 2019.

Shih edhe
Che Adams Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë
randon Williams shënoi golin e tij debutues për United në një barazim 3–3 me Sheffield më 24 nëntor 2019. Kredia: United & UnitedinFocus
randon Williams shënoi golin e tij debutues për United në një barazim 3–3 me Sheffield në 24 nëntor 2019.

Arritja e kësaj ngritjeje meteorike vërtet është parë Luka Shaw Ashley Young Nga frika se me të vërtetë ka arritur një pretendent legjitim për rolin e tyre të majtë. Vetëm çështje kohe përpara se Brandon të vendosë një pretendim të plotë për rolin. Pjesa tjetër, siç thonë ata, tani është histori.

Kush është e dashura dhe gruaja e Brandon Williams?

Me ngritjen e tij në famë dhe stilin e lojës, është e sigurt që shumë tifozë të United kanë menduar për të ditur nëse Brendon Williams ka një të dashur apo grua. Po!… Nuk mund të mohohet fakti se e tij qetësi e ftohtë dhe pamje e mbledhur shoqëruar me stilin e tij të lojës nuk do ta vinte atë në krye të listës së dëshirave të të dashurës potenciale.

Shih edhe
Scott McTominay Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia
Tifozët kanë pyetur veten nëse Brandon Williams ka një të dashur ose grua. Kredia e imazhit: Instagram
Tifozët kanë menduar nëse Brandon Williams ka një të dashur apo grua.

Në kohën e shkrimit, duket se Brandon Williams ka bërë një përpjekje të vetëdijshme për të mos zbuluar ndonjë informacion në lidhje me të dashurën e tij. Sidoqoftë akoma në kohën e shkrimit, duket se ai mund të ishte beqar dhe ndoshta të kërkonte një të dashur. Po!! Kjo është e vërtetë - siç shihet në personin e Zara McDermott. Tani le t'ju tregojmë pak për historinë.

Ngjashmëria e dyshuar për bukuroshen Zara McDermottPak përpara golit të parë të Premier League në Premier League në 24 nëntor 2019, faqja e famshme britanike pasqyrë botoi një histori për të duke marrë një ngjashmëri për Zara McDermott gjithnjë të mrekullueshme e cila është e dashura e yllit të realitetit Sam Thompson. 

Brandon Williams dikur pretendonte se donte që Zara McDermott të bëhej e dashura e tij. Kredia e imazhit: Instagram dhe Mirror
Brandon Williams dikur pretendonte se donte që Zara McDermott të bëhej e dashura e tij.

Në raport, Sam Thompson (fotografuar më lart me provat e tij dixhitale të lëvizshme) pretendoi se e kapi Brandon Williams duke provuar të kontaktonte të dashurën e tij Zara McDermott përmes Instagram. Për Zara e bukur, pavarësisht se ka një të dashur në Sam, duket se nuk është ashtu shkurt admirues. Kush e di?… Zara mund të ketë rënë për Brandon Williams dhe mund të ishte e dashura e tij (ose ndoshta jo) në asnjë kohë.

Shih edhe
Theo Walcott Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Brandon Williams Jeta personale:

Larg nga të gjitha aktivitetet e futbollit, njohja me jetën personale të Brandon Williams do t'ju ndihmojë të merrni një pamje më të mirë të personalitetit të tij. Duke filluar, ai është një figurë e ftohtë, e qetë dhe e mbledhur. Larg futbollit, ai shpesh gjendet në vendet e duhura, nuk bie kurrë në telashe dhe e njeh përbërësin e të jetuarit një jetë të lumtur.

Brandon Williams Jeta Personale larg Futbollit. Kredia e imazhit: Instagram
Brandon Williams Jeta Personale larg Futbollit.
Më shumë për jetën e tij personale, Brandon ka një qasje metodike ndaj jetës, një mënyrë e cila siguron që asgjë të mos i lihet rastësisë. Ai është dikush që vendos një ndjenjë të vazhdueshme se nuk ka kohë të mjaftueshme për të lënë mundësi të humbasë kur vjen puna duke trokitur në derën e tij. Të jesh pretendent i 'mbrojtësit të majtë' të United është me të vërtetë mundësia më e madhe që ai ka marrë në jetën e tij deri më tani.

Brandon Williams Jeta Familjare:

Brandon është krenar për edukimin e tij dhe lartësinë e anëtarëve të familjes së tij (përfshirë familjen e zgjeruar) ka arritur në sport, jo vetëm në futboll. A e dini? Familja Williams është e njohur gjithashtu në Manchester për arritjet e tyre në boks falë kushëririt të Brandon- Zelfa Barrett i cili në kohën e shkrimit, është i Anglisë Kampion Super peshe në peshë.
Brandon Williams është i lidhur me kampionin anglez të boksit Zelfa Barrett. Kredia e imazhit: Instagram dhe Mirror
Brandon Williams është i lidhur me kampionin anglez të boksit Zelfa Barrett.
Siç u vu re më lart, familja e Brandon Williams gjithashtu ka një përzierje të përkatësisë së zezë britanike me rrënjët e familjes të gjurmuara në Afrikë.

Fakte të stilit të jetës së Brandon Williams:

Në kohën e shkrimit, Brandon është një futbollist që luan për United, klubi më i madh në Angli. Duke qenë në krye të lojës së tij, nuk ka dyshim se ai në asnjë moment nuk do të bëhej një futbollist milioner. Tani njohja e mënyrës së jetesës së tij do t'ju ndihmojë të merrni një pamje më të mirë të standardit të tij të jetesës.

Shih edhe
Kyle Walker-Peters Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Brandon jeton një jetë të organizuar në Manchester, një jetë pa shpenzime joracionale. Ai është dikush që vazhdon me nevoja praktike që nuk kushtojnë shumë. Në kohën e shkrimit, nuk ka diçka të tillë si vetura ekzotike, pallate të mëdha lehtësisht të dukshme nga futbollistët që jetojnë stilin e flaktë të jetesës.

Brandon Williams Stili i jetesës. Ai është një antidot për një mënyrë jetese të shtrenjtë Credit: Express, Gm4u
Brandon Williams Stili i jetesës. Ai është një antidot për një mënyrë jetese të shtrenjtë.

Brandon Williams Fakte të pathëna:

Një futbollist i pakuptimtë: Të kesh një vëlla kushëri është një boksier do të thotë Brandon është një futbollist që mund të dashurojë momente të nxehta. Po, ai lehtë mund të humbasë qetësinë e tij dhe mund të reagojë ndaj kundërshtarëve që duan të luftojnë me të. Siç vërehet më poshtë, askush nuk mund të ngatërrohet me një djalë vendas të Manchesterit, nuk ishte më mirë që Maypay ta thërriste atë në një luftë.

Brandon Williams- Një mbrojtës i pakuptimtë. Kredia e imazhit: ManchesterEveningNews
Brandon Williams- Një mbrojtës i pakuptimtë. Kredia e imazhit: ManchesterEveningNews

Ai është më i riu nga personat e njohur 10 që mban emrin Brandon Williams: Kur kërkoni për emrin "Brandon Williams" në google, ka të ngjarë të hasni një emër të lindur nga shumë të famshëm. Sipas Wikipedia, ka 10 të famshëm Brandon Williams dhe vetë yni është më i riu prej tyre. Shikoni identitetin e 9 Brandon Williams të tjerë sipas Wikipedia.

Brandon Williams është më i ri në mesin e 9 personave të tjerë që mban emrin. Kredia e imazhit: Wikipedia.
Brandon Williams është më i ri në mesin e 9 personave të tjerë që mban emrin.

KONTROLLI I FAKTEVE: Faleminderit që lexuat Story Fëmijërinë tonë në Brandon Williams Plus Faktet e Biografisë së Untold. në LifeBogger, ne përpiqemi për saktësi dhe drejtësi. Nëse gjeni diçka që nuk duket si duhet, ju lutemi ndani me ne duke komentuar më poshtë. Ne gjithmonë do t'i vlerësojmë dhe respektojmë idetë tuaja.

Shih edhe
John Stones Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografi
Regjistrohu
Njoftoni
0 Comments
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet