Ballina Etiketa Ditari i Futbollit i Wolverhampton

Tag: Ditari i Futbollit i Wolverhampton

Mirë se vini në Ditarin tonë të futbollit të Wolverhamptonit të Historive të Fëmijërisë dhe Biografisë së Paqëndrueshme Fakte të Futbollit aktual dhe të kaluar të Wolverhampton Football. Këtu, ne kemi vënë në dispozicion të lexuesve, një arkiv të të dy Aktual dhe Classic Wolverhampton Football Stars të cilët kanë kullotur ndeshjen e bukur të futbollit.

Pa dyshim, Wolverhampton Wanderers Football Club më së shumti ka bërë futboll dhe tifozët e saj janë krenarë. Lojtarët e saj të tanishëm dhe klasikë janë të denjë për të qenë në Ditarin tonë të Fame të Futbollit.

A e dini? Me golat e ligës 7,733 të shënuara gjatë sezoneve 119 (që nga fundi i sezonit 2017-18), Wolves kanë rekordin e totalit të tretë më të lartë të golave ​​të ligës gjithnjë në kohë. Vetëm Manchester United dhe Liverpuli kanë më shumë.

 

Nuno Espirito Santo Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

1
LB paraqet Historinë e plotë të një menaxheri futbolli i cili më së shumti njihet me nofkën "O Substituto". Historia jonë e fëmijërisë Nuno Espírito Santo ...

Historia e fëmijërisë së Helder Costa Plus Fakte të paqarta të biografisë

0
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me emrin "Costa". Historia jonë e fëmijërisë Helder Costa Plus e pathënë ...

Pedro Neto Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

1
Biografia jonë e Pedro Neto ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, E dashura / Gruaja që duhet të jetë, Stili i Jetës, Vlera Net dhe Jeta Personale. Në...

Fabio Silva Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

0
Biografia jonë e Fabio Silva ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, E dashura / Gruaja që duhet të jetë, Stili i Jetës, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në...

Leander Dendoncker Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

0
Biografia jonë e Leander Dendoncker prish historinë e tij të fëmijërisë, jetën e hershme, familjen, prindërit, jetën e dashurisë (të dashurat dhe faktet e gruas), vlerën neto, mënyrën e jetesës dhe personale ...

Conor Coady Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

0
Biografia jonë e Conor Coady ju tregon fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Vlera Net, Stili i Jetës dhe Jeta Personale. Në...

Ruben Neves Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

0
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me pseudonimin "Rolls Royce". Ruben Neves Historia e Fëmijërisë sonë plus ...

Raul Jimenez Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta të Biografisë

0
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me emrin "RJ9". Historia jonë e fëmijërisë Raul Jimenez plus e pathënë ...

Rui Patricio Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara Biografia

0
LB paraqet Historinë e plotë të një Portieri të Golave ​​i njohur më mirë me pseudonimin "Saint Patricio". Historia jonë e fëmijërisë Rui Patricio plus Biografia e patreguar ...

Diogo Jota Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

0
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli të njohur me pseudonimin "Jota". Historia jonë e fëmijërisë Diogo Jota Plus Fakte të paqarta të biografisë që sjellin në ...
error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj