Kryefaqja Etiketa Ditari i Futbollit i Tottenham

Tag: Ditari i Futbollit i Tottenham

Mirë se vini në Ditarin tonë të Futbollit të Tottenhamit të Historive të Fëmijërisë dhe Biografisë së Paqëndrueshme Faktet e Spurs Football Stars aktuale dhe të kaluara. Këtu, ne kemi vënë në dispozicion të lexuesve, një arritje të dy Futbollit aktual dhe Classic Spurs Football Stars të cilët kanë kullotur lojë të bukur të futbollit.

Pa dyshim, Tottenham Hotspur FC ka bërë të vërtetë futboll dhe tifozët e saj janë krenarë. Lojtarët e saj të tanishëm dhe klasikë janë të denjë për të qenë në Ditarin tonë të Fame të Futbollit.

LifeBogger është i përkushtuar për të sjellë tek të gjithë lexuesit e saj, një llogari të plotë të ngjarjeve dhe fakteve të dukshme nga këto kohë të fëmijërisë së futbollistit deri në datën. Analiza përfshin historinë e jetës së tyre para famës, jetës familjare, jetës së marrëdhënieve, polemikave dhe shumë faktorëve të njohur dhe të hapur rreth tyre.

Po, shumica e tifozëve të futbollit kanë lexuar shumë për aftësitë e tyre. Por vetëm një dorë e vogël ka konsideruar biografitë e tyre dhe tregimet e fëmijërisë e cila është mjaft interesante. Tani pa adieu të mëtejshme, lejon të nxjerrim imazhe dhe përmbajtje me tipare në të gjithë lavdinë e tij.

Lucas Moura Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

0
LB paraqet një histori të plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; "Marcelinho". Historia jonë e fëmijërisë Lucas Moura plus Biografia e patreguar sjellë në ...

Luka Modric Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

3
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të mesfushës më të njohur me nofkën; "Luka me fat". Historia jonë e fëmijërisë Luka Modric Plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Historia e fëmijërisë Roman Pavlyuchenko Plus Fakte të patreguara të biografisë

2
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me Nofkën; 'Pav'. Historia jonë e fëmijërisë Roman Pavlyuchenko Plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

Jose Mourinho Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta të Biografisë

2
LB paraqet Historinë e plotë të një menaxheri futbolli i cili njihet më mirë me nofkën; 'Njera veqanti'. Historia jonë e fëmijërisë Jose Mourinho Plus ...

Eric Dier Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

0
LB prezanton historinë e plotë të një ylli futbolli më të njohur me nofkën; "Ujku i Dier". Historia jonë e fëmijërisë Eric Dier plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Gareth Bale Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

1
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë me pseudonimin "Tarzan". Historia jonë e fëmijërisë Gareth Bale plus e pathënë ...

Mauricio Pochettino Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

0
LB paraqet Historinë e plotë të një menaxheri futbolli më të njohur me nofkën; 'Poch'. Mauricio Pochettino Historia e Fëmijërisë Tonë Plus Fakte të Biografisë së Patreguar sjellin ...

Dele Alli Story Childhood Plus Fakte të patreguara të biografisë

0
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të futbollistit i cili njihet më shumë me nofkën; 'Delstroyer'. Historia jonë e fëmijërisë Dele Alli Plus Biografia e patreguar ...

Kyle Walker Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

0
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të krahut të djathtë i cili njihet më shumë me Nofkën; "hamshori". Historia jonë e fëmijërisë Kyle Walker plus e pathënë ...

Historia e fëmijërisë së Peter Crouch Plus Fakte të patreguara të biografisë

0
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; "RoboCrouch". Historia jonë e fëmijërisë Peter Crouch plus Faktet e Biografisë sjell në ...
error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj