Kryefaqja Etiketa Ditën e Futbollit të Southampton

Tag: Diamant i futbollit në Southampton

Mirë se vini në Ditarin tonë të Futbollit në Southampton të Tregimeve të Fëmijërisë Plus Fakte të Biografisë së Untold të Yjeve të Futbollit aktual dhe të kaluar Këtu, ne kemi vënë në dispozicion të lexuesve, një arkiv të Stars aktuale dhe klasike të futbollit të Southampton që kanë kullotur lojën e bukur të futbollit.

Pa dyshim, Southampton ka bërë me të vërtetë futboll dhe tifozët e saj janë krenarë. Lojtarët e saj të tanishëm dhe klasikë janë të denjë për të qenë në Ditarin tonë të Fame të Futbollit.

LifeBogger është i përkushtuar për të sjellë tek të gjithë lexuesit e saj, një llogari të plotë të ngjarjeve dhe fakteve të dukshme nga këto kohë të fëmijërisë së futbollistit deri në datën. Analiza përfshin historinë e jetës së tyre para fama, jeta familjare, jeta e marrëdhënieve, polemikat dhe shumë fakte të panjohura në lidhje me to.

Po, shumica e tifozëve të futbollit kanë lexuar shumë për aftësitë e tyre. Por vetëm një dorë e vogël ka konsideruar biografitë e tyre dhe tregimet e fëmijërisë e cila është mjaft interesante. Tani pa adieu të mëtejshëm, Tani pa adieu të mëtejshme, ne kemi nxjerrë imazhe dhe përmbajtje me tipare për ju në gjithë lavdinë e saj.

Virgil van Dijk Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

0
LB prezanton historinë e plotë të një ylli futbolli më të njohur me nofkën; 'Vig' Historia jonë e fëmijërisë Virgil van Dijk plus Fakti i biografisë sjell ...

Historia e fëmijërisë së Luke Shaw Plus Fakte të paqarta të biografisë

0
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu të majtë mbrapa, i cili njihet më shumë me nofkën; 'Njeriu gjashtë milion dollarë'. Fëmijëria jonë Luke Shaw ...

Historia e fëmijërisë së Alan Shearer Plus Fakte të patreguara të biografisë

0
LB paraqet Historinë e plotë të një Legjende të Premier League më të njohur me Nofkën; "Smokey". Historia jonë e fëmijërisë Alan Shearer Plus Biografia e patreguar ...

Adam Lallana Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

0
LB paraqet Historinë e plotë të një të Bukuri të Futbollit i cili njihet më shumë me Nofkën; "Z. Good Looks." Historia jonë e fëmijërisë Adam Lallana plus ...

Victor Wanyama Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

2
LB paraqet Historinë e plotë të një Bull Futbolli që njihet më mirë me Nofkën; "The Brute". Historia jonë e fëmijërisë Victor Wanyama plus e pathënë ...

Ryan Bertrand Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

0
Biografia jonë Ryan Bertrand ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Mari Burch), Stili i Jetës, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Në...

Toby Alderweireld Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

0
Biografia jonë e Toby Alderweireld ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Shani), Stili i Jetës, Vlera Neto dhe Jeta Personale. Futboll me të vërtetë ...

Nathaniel Clyne Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

0
LB paraqet Historinë e plotë të një mbrojtësi të majtë të besueshëm i cili njihet më shumë me emrin; "Makineria". Historia jonë e fëmijërisë Nathaniel Clyne plus ...

Cedric Soares Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

0
Biografia jonë e Cedric Soares ju tregon Fakte rreth Historisë së Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja (Filipa Brandão), Vajza (Siena), Stili i Jetës, Jeta Personale, etj Në ...

James Ward-Prowse Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia 

0
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli i cili njihet më shumë si "Ward-Prowse". James Ward-Prowse Historia jonë e fëmijërisë plus Fakte të patreguara të biografisë ...
error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj