Kryefaqja Etiketa Ditari i Futbollit të Monakos

Etiketa: Ditari i Futbollit të Monakos

Mirë se vini në Ditarin tonë të Futbollit të Monakos për Historitë e Fëmijërisë dhe Biografinë e Paqëndrueshme. Këtu, ne kemi vënë në dispozicion të lexuesve, një arritje të të dy Aktual dhe Classic Monaco Futboll Stars që kanë kullotur lojë të bukur të futbollit.

Pa dyshim, Monako me të vërtetë ka bërë futboll dhe tifozët e saj janë krenarë. Lojtarët e saj të tanishëm dhe klasikë janë të denjë për të qenë në Ditarin tonë të Fame të Futbollit.

LifeBogger është i përkushtuar për të sjellë tek të gjithë lexuesit e saj, një llogari të plotë të ngjarjeve dhe fakteve të dukshme nga këto kohë të fëmijërisë së futbollistit deri në datën. Analiza përfshin historinë e jetës së tyre para famës, jetës familjare, jetës së marrëdhënieve, polemikave dhe shumë faktorëve të njohur dhe të hapur rreth tyre.

Po, shumica e tifozëve të futbollit kanë lexuar shumë për aftësitë e tyre. Por vetëm një dorë e vogël ka konsideruar biografitë e tyre dhe tregimet e fëmijërisë e cila është mjaft interesante. Tani pa adieu të mëtejshëm, Tani pa adieu të mëtejshme, ne kemi nxjerrë imazhe dhe përmbajtje me tipare për ju në gjithë lavdinë e saj.

Thierry Henry Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

0
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me Nofkën; 'El Mimo'. Historia jonë e fëmijërisë Thierry Henry plus Fakte të patreguara të biografisë ...

Historia e fëmijërisë së Radamel Falcao Plus Fakte të paqarta të biografisë

0
LB paraqet Historinë e plotë të një gjuetari pa leje më të njohur me nofkën; 'Tigri'. Radamel Falcao Historia e Fëmijërisë sonë Plus Fakte të Biografisë së Untold të sjell ...

Anthony Martial Childhood Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

0
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'Plaku i Ri'. Historia e fëmijërisë sonë ushtarake e Anthony Plus Biografia e patreguar ...

Historia e fëmijërisë së Bernardo Silva Plus Fakte të patreguara të biografisë

0
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën; 'Mesi i Vogël'. Historia jonë e fëmijërisë Bernardo Silva Plus Fakte të patreguara të biografisë ...

George Weah Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

0
LB paraqet Historinë e plotë të një perëndie dhe Presidenti të Futbollit i cili njihet më mirë me Nofkën; 'Mbreti Xhorxh'. Historia jonë e fëmijërisë George Weah ...

Emmanuel Adebayor Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguar Biografia

1
LB paraqet Historinë e plotë të një sulmuesi hardcore i cili njihet më shumë me Nofkën; "Rozmarinë". Emmanuel Adebayor Historia jonë e Fëmijërisë Plus Biografia e pathënë ...

Historia e fëmijërisë së Benjamin Mendy Plus Fakte të paqarta të biografisë

0
LB prezanton historinë e plotë të një demi futbolli më të njohur me nofkën; "Ben". Historia jonë e fëmijërisë Benjamin Mendy Plus Fakte të patreguara të biografisë sjell ...

Fabinho Childhood Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

0
LB paraqet Historinë e një gjeniu futbolli më të njohur me nofkën "Mr Reliable". Historia jonë e fëmijërisë Fabinho plus Fakte të patreguara të biografisë sjell për ju një ...

Joao Moutinho Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

0
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur me pseudonimin "Mi i Fuqishëm". Historia jonë e fëmijërisë Joao Moutinho plus Biografia e patreguar ...

Youri Tielemans Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

0
LB paraqet Historinë e plotë të një gjeniu futbolli më të njohur si "Tielemans". Historia jonë e fëmijërisë Youri Tielemans Plus Fakte të paqarta të biografisë që sjellin në ...
error:

Regjistrohu me mirësi në Lifebogger!

Merrni Historitë e Futbollit në Kutinë tuaj