Che Adams Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Che Adams Fëmijëria Story Plus Fakte të patreguara të biografisë

Biografia jonë e Che Adams ju tregon Fakte në lidhje me Historinë e Fëmijërisë së tij, Jeta e Hershme, Prindërit, Familja, Gruaja, Fëmijët, Vlera Neto, Stili i Jetës dhe Jeta Personale.

Përmbledhje është një prezantim i plotë i Historisë së Jetës së Che Adams, duke filluar nga ditët e tij të hershme deri kur u bë i famshëm. Vini re një përmbledhje piktoreske të jetës së tij - një përmbledhje e ftohtë e biografisë së tij.

Historia e jetës së Che Adams
Historia e jetës së Che Adams.

Po, të gjithë e dinë se ai është një sulmues i shpejtë dhe i fortë me aftësi të shkëlqyera teknike. Sidoqoftë, vetëm pak e kanë lexuar historinë interesante të jetës së Che Adams. Pa zhurmë të mëtejshme, le të fillojmë.

LEXO
Rhian Brewster Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Che Adams Historia e Fëmijërisë: 

Për fillestarët bio, pseudonimi i tij është Cheky. Ché Zach Everton Fred Adams lindi në ditën e 13-të korrik 1996 nga nëna e tij, Frances dhe një baba Karaibe, në Thurnby Lodge, Leicester, Angli.

Che Adams Vitet në rritje:

A e dini se Young Cheky u rrit në vendlindjen e tij në Leicester City si tifoz i dhelprave? Duke qenë i katërti i lindur me tre vëllezër e motra më të mëdhenj, nuk kishte shumë gjëra për të cilat ai interesohej përveç futbollit të dashur dhe ndjekjes së shkollës.

LEXO
Dean Henderson Fëmijëria Story Plus Faktet e Biografisë së Untold

Historia e Familjes Che Adams:

Ne bëmë një kontroll në Thurnby Lodge ku lindi dhe u rrit sulmuesi. Interesante, kjo është një pronë në Leicester lindore e populluar nga qytetarë të klasës së mesme. Kjo i jep më shumë besim faktit se Adams kishte një fëmijëri të rehatshme, falë prindërve të tij të mirë.

LEXO
Cedric Soares Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Origjina Familjare Che Adams:

Shikoni shtetasin anglez. A shihni biracial të shkruar në të gjithë atë? Vëmë bast se e bëtë. Che Adams i ka rrënjët familjare Skoceze përmes një gjyshi dhe gjyshe. Përveç kësaj, ai mund të paraqesë pretendime për shtetësinë e vendit të Karaibeve - Antigua dhe Barbuda. Kjo është vendlindja e njërit prej prindërve të Che Adams - babait të tij.

LEXO
Dejan Lovren Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Si filloi futbolli i karrierës për Che Adams:

Do t'ju interesojë të vini re se djali ynë kishte shumë prova me Leicester City por nuk goditi drejtuesit e klubit si perspektivë. Në të vërtetë ne ju themi, një mbret nuk është kurrë i mirëpritur në shtëpi.

LEXO
Historia e Fëmijërisë Lys Mousset Plus Faktet e Biografisë së Untold

Duke lëvizur përpara, ai kishte angazhime të rëndësishme në futbollin konkurrues me Highfield Rangers. Nuk kaloi shumë dhe ai u bashkua me Coventry City ku udhëtimi i tij në futbollin e Karrierës filloi si duhet.

Che Adams Vitet e hershme në futbollin e karrierës:

Young Cheky kaloi 7 vjet në Coventry City duke mësuar litarët dhe duke lidhur lidhësen e tij për një karrierë të ndritshme përpara. Mjerisht, Coventry e liroi atë kur ishte vetëm 14. Pas lirimit të tij të papritur, Adams duhej të zgjidhte midis ndjekjes së shkollimit ose të vazhdonte të punonte shumë në futboll.

LEXO
John Lundstram Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

Për fat të mirë, prindërit e Che Adams e motivuan atë për të mos humbur shpresën. I riu mblodhi forcat dhe kështu filloi rikthimin e tij përmes rrugës së pazakontë të futbollit jo-ligë.

Che Adams Biografia - Rruga drejt famës:

Adoleshenti i atëhershëm luftoi kundër burrave në një përplasje të ashpër të ndeshjes jo-kampionate, duke luajtur për veshjen me bazë në Leicestershire Oadby Town përpara se të kishte një periudhë të shkurtër në Ilkeston.

LEXO
Nathaniel Clyne Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Interesante, ishte në Ilkeston që Adams u vendos si lojtari më i kërkuar në futbollin jo-kampionat.

Shikoni kush u vendos në Ilkeston
Shikoni kush u vendos në Ilkeston.

Statistikat e tij mbresëlënëse prej 11 golash dhe 9 asistimesh në 16 paraqitje ishin shumë të mira për t'u injoruar nga mbi 40 klube që dërguan skautë për ta parë atë të luante në një rast. Sheffield United nuk humbi kohë për të siguruar shërbimet e tij për një tarifë transferimi prej 135,000. Adams më vonë do t'u tregonte gazetarëve se:

"Do të kisha ecur në një rrugë tjetër tregtare nëse Sheffield nuk do të më kishte nënshkruar."

Che Adams Biografia - Rise To Fame Story:

Pas përpjekjeve të tij në kampionatin një me Sheffield United, nuk kishte fund në horizont për atë që sulmuesi mund të arrijë në futboll. Kalimi i tij në klubin e kampionatit Birmingham City ishte i qetë ndërsa transferimi i tij në ekipin e Premier League Southampton ishte triumfues. Këtu është një video e cila tregon Besimi i brendshëm i Che Adams dhe shpjegon pse Shenjtorët e nënshkruan atë.

LEXO
Historia e fëmijërisë së Luke Shaw Plus Fakte të paqarta të biografisë

https://www.youtube.com/watch?v=d8vUVE45gxY

Shpejt përpara kohës së shkrimit të këtij artikulli mbi historinë dhe biografinë e fëmijërisë Che Adams, sulmuesi është lojtari i 4-të më në formë në South Park (Statistikat e WhoScored) Ai shikon për të lëvizur shenjtorët në një lartësi më të madhe si shokët e tij të skuadrës Danny Ings, James Ward Prowse Kyle Walker-Peters tashmë kanë bërë.

LEXO
Pierre-Emile Hojbjerg Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

Sido që të ndodhin gjërat për të në stadiumin St Mary, pjesa tjetër, siç thonë ata, do të jetë histori.

Kush është e dashura e Che Adams?

Viti është 2020, Cheky është 24 dhe ne kemi prova që ai nuk është beqar. E dashura e Che Adams është identifikuar si Amelia Kate. Ajo është një zeshkane që sulmuesi e konsideron si gjysmën e tij të dytë.

LEXO
Dusan Tadiq Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë
Ja Che Adams me gjysmën e tij të dytë Amelia Kate
Ja Che Adams me pjesën e tij të dytë Amelia Kate.

Ata bëjnë gjithçka së bashku, duke përfshirë pushimet dhe dikur u panë duke u argëtuar me elefantët në Shenjtëroren e Xhunglës së Elefantëve në Phuket. Ne nuk kemi nevojë për asnjë fallxhor që të na tregojë se zogjtë e dashurisë kanë plane interesante për të ardhmen dhe ligjërisht do të bëhen çifte.

LEXO
Rhian Brewster Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë
Kthim kur Che Adams dhe e dashura e tij vizituan Shenjtëroren e Xhunglës së Elefantëve në Phuket
Kthim kur Che Adams dhe e dashura e tij vizituan Shenjtëroren e Xhunglës së Elefantëve në Phuket.

Che Adams Jeta Familjare:

Vendësi i Leicester nuk mund të tregojë tregime për udhëtimin e tij nga futbolli i nivelit të shtatë në kampionatin Premier pa kredituar disa persona. Ata janë familja e tij. Ne ju sjellim fakte në lidhje me familjen e Che Adams. Gjithashtu, këtu do të përshkruajmë fakte për vëllezërit e motrat dhe të afërmit e tij.

LEXO
John Lundstram Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

Rreth Atit të Che Adams:

Babai i gjeniut të futbollit është vonë. Ai ndau lidhje të ngushta me Che-në, kështu që shkatërrimi i tij e la sulmuesin të thyer dhe të paaftë të përqendrohej në lojën e tij në Bingham. Siç e përmendëm më parë, babai i Adams është një qytetar i Antigua dhe Barbuda. Ne nuk mund ta njohim atë me emrin e tij, por trashëgimia e tij jeton përgjithmonë në zemrën e sulmuesit.

LEXO
Nathaniel Clyne Historia e fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Rreth Nënës Che Adams:

Frances është nëna e sulmuesit dhe një mbresëlënëse në të. Adams e vlerëson atë për ndihmën e tij për të ndërtuar karrierën e tij të futbollit në një mënyrë sakrifikuese. Sipas tij:

“Nëna ime shpesh më merrte në të gjithë vendin për të luajtur futboll gjatë gjithë kohës. Ajo më bëri personin që jam sot ”.

Rreth vëllezërve dhe motrave të Che Adams:

Sulmuesi ka tre vëllezër e motra më të mëdhenj të cilët ai ende nuk do t'i zbulojë. As ai nuk ka dhënë shënime për prejardhjen e tij, veçanërisht ato të gjyshërve të tij nga nëna dhe babai. Në mënyrë të ngjashme, hallat, xhaxhallarët dhe kushëriri, nipat dhe mbesat e Che Adams janë ende të panjohur.

LEXO
Dejan Lovren Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Che Adams Jeta Personale:

Kush është sulmuesi përtej vënies në mbrojtje të opozitës kur përpiqet të ecë me ritmin e tij të mahnitshëm? Për fillestarët, Che Adams mishëron tiparet e personalitetit të individëve shenja e lindjes së të cilëve është Kanceri.

Miqtë dhe shokët e skuadrës mund të dëshmojnë sjelljen e tij të kujdesshme, ambicioze, elastike dhe emocionale. Ai është argëtues për të qenë me të dhe di vetëm gjënë e duhur për të thënë në çdo rast. Adams pëlqen notin dhe pushimet. Luajtja e video lojërave është gjithashtu në krye të listës së interesit dhe hobeve të tij.

LEXO
Cedric Soares Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë
Kur nuk është duke notuar ai noton, sido që ta dojë atë brenda ujit
Kur ai nuk është duke notuar ai noton, sido që të jetë, ai e do atë brenda ujit.

Che Adams Stili i jetesës:

Le të diskutojmë se si Forward bën dhe si i shpenzon paratë e tij. Për të filluar, vlerësimi i vlerës së tij neto në vitin 2020 në 5 milion Euro. Adams mund të grumbullojë një pasuri të tillë nga karriera e tij afër dekadës në kampionatin një, kampionatin dhe Premier League.

LEXO
Dean Henderson Fëmijëria Story Plus Faktet e Biografisë së Untold

Në fakt, ai nënshkroi një kontratë me shenjtorët në 2019 që do ta shohë atë të fitojë 1,560,000 £ në vit. Adams mund të mos jetë ndër fituesit më të mirë të Southampton, por paga e tij javore prej 30,000 £ mund t'i blejë atij ndonjë makinë ekzotike dhe shtëpi të shtrenjtë që ai imagjinon.

LEXO
Historia e Fëmijërisë Lys Mousset Plus Faktet e Biografisë së Untold

Fakte rreth Che Adams:

Për të përfunduar këtë shkrim të zgjuar mbi historinë dhe biografinë e fëmijërisë së Cheky, këtu janë fakte pak të njohura ose të pathëna për të.

Fakt #1 - Paga dhe fitimi për sekonda:

Mandati / FitimetFitimet në Paund (£)
Në vit£ 1,560,000
Per Muajit£ 130,000
Në javë£ 29,954
Në ditë£ 4,279
Në orë£ 178
Për minutë£ 3
Për sekonda£ 0.05
LEXO
Historia e fëmijërisë së Luke Shaw Plus Fakte të paqarta të biografisë

Në MB, personi mesatar që fiton 36,611 £ në vit do të duhet të punojë për rreth 42 vjet dhe 6 muaj për të bërë pagën vjetore të Che-së me Southampton. Ja çfarë fiton ai çdo sekondë në këtë kohë kur shkruan Bio-n e tij.

LEXO
Dusan Tadiq Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Ja se çfarë ka fituar Che Adams që nga ajo kohë ju filluat të lexoni historinë e tij të jetës.

£ 0

Fakt #2 - Feja:

Sulmuesi ende nuk ka zbuluar pozicionin e tij në çështjet e besimit. Sidoqoftë, shanset janë në favor të prindërve të Che Adams që e rrisin atë të jetë një besimtar. Veçanërisht ai që praktikon krishterimin. Sidoqoftë, jeni të mirëpritur të ndani mendimet tuaja rreth tij në kutinë e komenteve më poshtë.

LEXO
Rhian Brewster Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të patreguara të biografisë

Fakt #3 - Vlerësimi FIFA 2020:

Che Adams ka një vlerësim jo tërheqës prej 74 pikësh. Përveç kësaj, ai ka një potencial të pakët prej 79. Ne e kuptojmë që sulmuesi është relativisht i ri në futbollin e nivelit të lartë dhe nuk duhet të ketë pritje të mëdha për numrat e vendosur për të. Të paktën jo akoma.

LEXO
Historia e Fëmijërisë Lys Mousset Plus Faktet e Biografisë së Untold
Mjaft jo tërheqës, por i drejtë për fillim
Krejt jo tërheqës, por i drejtë për fillim.

Shënim i Fundit

Faleminderit që lexuat këtë shkrim tërheqës në biografinë e Che Adams. Shpresojmë t'ju ketë frymëzuar që rruga drejt suksesit mund të jetë larg asaj konvencionale. Merrni një shembull nga Adams i cili pasi u nxor nga sistemi i akademisë, ndërtoi veten në klube jo-liga dhe vazhdoi rrugën e tij.

LEXO
Pierre-Emile Hojbjerg Historia e Fëmijërisë Plus Faktet e Biografisë së Untold

Tani duhet të përgëzojmë prindërit e Che Adams për besimin në procesin e rrugës së tij jokonvencionale në karrierë. Në burgjet e shpëtimit, ne krenohemi me shpërndarjen e historive të fëmijërisë dhe fakteve të biografisë me saktësi dhe drejtësi. A keni parë ndonjë gjë që nuk duket si duhet në këtë bio? bëni mirë të na kontaktoni. Përndryshe, lini një koment më poshtë rreth mendimeve tuaja mbi Adams.

LEXO
Dean Henderson Fëmijëria Story Plus Faktet e Biografisë së Untold

Wiki:

Kërkimet e biografisëTë dhënat Wiki
Emri i plotëChé Zach Everton Fred Adams
NicknameI pacipë
Data e lindjesDita e 13 e korrikut 1996
Vendi i lindjesThurnby Lodge në qytetin e Leicester. Anglia
Pozicioni i luajtjesPërpara
PrindëritN / A
vëllezërit e motratN / A
Girlfriend Amelia Kate
ZodiakKancer
HobbiesNot, pushime dhe lojëra me video
Te ardhura neto5 milion Euro
Rrogë£ 1,560,000 në vit
lartësi5 këmbë, 9 inç
LEXO
Dejan Lovren Historia e Fëmijërisë Plus Fakte të paqarta Biografia

Regjistrohu
Njoftoni
0 Comments
Reagime në internet
Shikoni të gjitha komentet